Little Favour

Wallace (Benedict Cumberbatch) se snaží zbavit psychických jizev z války a začít život mimo armádu, když ho zkontaktuje bývalý kamarád James (Colin Salmon), který žádá o laskavost. Wallace, neschopný odmítnout muže, který mu zachránil život, slíbí, že mu pomůže. Brzy však zjistí, že se nejspíše nejedná jen o Malou laskavost. (carollus)

VenDulin85

Tak tohle bylo docela hutných 20 minut... Jmenuje se to Malá laskavost a my diváci, narozdíl od Wallace, víme, že nepůjde jen o malou laskavost, kterou po něm chce kamarád.. Ale tak zjistí to celkem rychle, vzápětí přijde konec jako podzim do Krušnohoří a naskočí titulky se stísňující hudbou. Pro mě jakožto cumberbatched naprosto perfektní jednohubka. ()

Johannka

Čtyři hvězdičky dávám za vizuální stránku (je to prostě čisté, líbí se mi to) a za hudbu u titulků. Celkově jsem se na to musela podívat třikrát než mi to sakra došlo, protože jsem se nemohla na děj nějak soustředit - nebo jsem v něm spíše zbytečně hledala něco hlubšího. Bet to nezachránil. No ale co, film samotný měl stejně jen nějakých 15 minut. ()

Madsbender

Monroe v sebe niečo istotne má, ale pri tom, ako rozpačito celý film pôsobí, je to ukryté pomerne hlboko. Benedict sa snaží poriadne hrať, no predvídateľnosť, slabý scenár a polovičatý twist to samo o sebe nezachráni. Možno byť to celovečerák, dalo by sa z toho vydupať niečo viac, takto je potenciál pochovaný za živa a celkovo nemá snímka šancu osloviť širší okruh divákov než Cumberbatchových skalných fanúšikov (medzi ktorých sa sám hrdo radím). Lenže takto to nejde. Nebyť sherlocked, idem možno ešte nižšie. 50% ()

Tom_Lachtan

Vykastrovaný film, ve kterém se sice režisér pokusil o pár zajímavejch záběrů, ale když dojde na akci, je nudná skoro stejně jako reklama na rodinné balení ovocného jogurtu ve slevě a skoro stejně nepřehledná, jako seznam hostů na svatbě indického prominentního právníka. Ben se sice snaží, ale celé je tak polovičaté, že je to vlastně úplně jedno, a to říkám jako osoba Cumberbachovaná. Hudba závěrečných titulků je jednoznačně lepší, než sedmnáct minut předtím. ()

verfrt26

Pekné zábery, zaujímavo natočené... ale dej. Určite sú ľudia, ktorí tomu naplno pochopia, ale mne to unikalo. Jednoducho to nemalo ucelenú myšlienku, videla som len krvavého Cumberbatcha, ktorý sa síce snažil, ale v sedemnástich minútach to jednoducho nezvládol vylepšiť svojím výkonom. Určite to nebude zahodených sedemnásť minút, ale tento režisérsky pokus po stránke scenára trochu nevyšiel. ()