Ore no nónai sentakuši ga, gakuen Lovecome o zenrjoku de džama šite iru

• Japonsko Ore no Nounai Sentakushi ga, Gakuen Love Comedy wo Zenryoku de Jama Shiteiru (viac)
Promo

Promo

DaweForeman

Hned po prvním díle bylo vidět, že to bude propadák, ale přesto jsem tomu dal šanci do konce a ani jsem na konci z toho propadáku nebyl zklamaný, protože se to dalo čekat. Dejme tomu, že se v několika situacích člověk dobře pobaví, ale obecně je tam hodně místních narážek při hrátkách s japonštinou, takže člověku uniká skoro veškerá pointa, která se prostě nedá pořádně přeložit, protože to nevyzní nastejno jako v originále. Většinou se tu člověk setká se špatným humorem a spoustu iracionálních situací. Nějak postup příběhu tu člověk taky nemůže čekat, protože se to jen točí kolem těch možností bez snahy to nějakým způsobem uzavřít - udělat nějaké finální rozhodnutí po několika hlavních linkách, kdy se to za každou cenu snaží držet oné klišovité otevřené rádoby harémové komedie s přihlouplým hlavním hrdinou. Hlavní postava mi trochu přišla jak přes kopírák Shido Itsuka z Date a Live. Navíc mi přišlo v tomto počinu, jako by se autor chtěl hlavní postavě pomstít různými tresty a ztrapněním. Takže spíše jako vybití nějakého svého komplexu, než dílo zaměřené na diváka. Animace by si mohla trochu polepšit a po hudební stránce to bylo celkem slušné. ()

Gogo333

Hlavní hrdina vidí volby z kterých si musí zvolit. Docela průměrná komedie, občas pobaví, ale je spousta podobných a tak lehce zapadne. První série má 10 epizod, ale už byla ohlášena 2.série na rok 2014. Já končím po první sérii. 65% ()

Blackhand47

NouCome je netypickou komedií, která je založena na pravidlech "Would You Rather", kdy je náš protagonista prokletý a musí si vybrat, kterou z voleb učiní, jinak jej bude nesnesitelně bolet hlava. A když k tomu nesplní Bohem zadané úkoly, prokletí s sebou ponese do konce života. Jasně, je to tak trochu úchylárna, ale je to ve snesitelné formě a jednotlivé dívky si opravdu zamilujete. Škoda, že to po první sérii skončilo. Děj jsme měli podle předlohy v jedné čtvrtině, byť si myslím, že dvě série by tomu i bohatě stačily. Animaci má seriál jinak opravdu pěknou a volby jako takové hrdinovi opravdu nezávidím. 80% ()

Palisander

Jednoduchučká moe plus ecchi háremovka, ale pekne nakreslená. Nalákal ma poster Chocolat, no našiel som si tam aj "svoju" introvertku (ovečková sponka je naj :-)), takže v podstate som spokojný. Skrátka, sú dni keď hlava nič intelektuálnejšieho už nie je ochotná zobrať. ()