Gingicune

• Japonsko ぎんぎつね (viac)

Saeki Makoto je mladá dívka, která se stará o chrám bohyně Inari. Když jí byly 4 roky a zemřela jí maminka, tak Saeki náhle spatřila obrovskou stříbrnou lišku. Tou liškou je Gintaro, ochránce zdejšího chrámu, který je zároveň také poslem bohů. V každé rodině, která se stará o nějaký chrám, je totiž vždy jedna osoba, která má nadání vidět tyto duchy. Tato osoba pak může sloužit jako prostředník mezi světem lidí a světem bohů a pomáhat zdejší komunitě v řešení jejich problémů. (Jeoffrey)

Gogo333

Příjemná oddechovka, která občas pobaví. Musím říct, že jsem čekal trochu víc, hlavně když se na scéně ukázala Haru. Škoda, že nedali víc prostoru zábavným zvířatům místo nudných lídí. 65% ()

Palisander

Ale áno, v pohode. Také normálne rozprávanie s nejakými tými duchmi ;-). Keby som teda naozaj šiel náhodou okolo, určite by som sa zastavil. Samozrejme s pomarančom v ruke :-). ()

Jeoffrey

Poměrně příjemná záležitost, která je místy zábavná, občas zajímavá a velmi dobře se mi na ní dívá. Největší sympaťák je samozřejmě Gintaro. Souhlasím s uživatelem Gogo333 že i já bych uvítal, kdyby se autoři více zaměřili na "boží posly" a jiné duchy, než na lidi, kteří sice nejsou nijak špatní, ale nejsou rozhodně tak zajímaví. Mohlo by to pak být třeba další Natsume yūjinchō, což bych neskutečně uvítal. Takhle je to jen takové mírně nadpřirozené slice-of-life, které ale i v tomto žánru dokáže nabídnout pár zajímavých momentů (třeba díl, který jsem si pracovně nazval "řidič slečny Hiwako"). Takže když to shrnu, byl to rozhodně příjemný lepší průměr. 7,5/10 ()