Mladý pár sa práve rozhoduje, či si zaobstarajú dieťatko. Obaja majú zvláštny dar, ktorý si zatiaľ plne neuvedomujú. On môže vidieť a ona vycítiť bytosti dobra a zla. Ich kombináciou môže vzniknúť výnimočná bytosť, ale aj nebezpečná zbraň v nesprávnych rukách. Preto sa sily zla o túto dvojicu veľmi zaujímajú. Tento záujem si všimnú aj predstavitelia dobra a rozhodnú sa mladý pár chrániť. Začína sa tak klasický boj dobra proti zlu. (xzajox)

xzajox

Zaujímavý, ale nie až tak originálny príbeh. Béčkovosť je tu cítiť, najmä na hercoch, ale po chvíli som si tak nejak zvykol. Špeciálnych efektov tu nie je veľa, ale využité sú celkom dobre. Najmä k zamaskovaniu slabých výkonov (súboj anjelov s démonmi by asi bol bez efektov trápny). Postava strachu (Fear) bola zahraná strašne, ale keď mi neskôr došlo, že to vlastne má byť psychopat, začal sa mi celkom páčiť. V anjelovi Joshuovi som videl jedného kolegu, preto som mu držal palce a odpustil aj otrasný výkon. Chybou je, že ma film nedokázal vtiahnuť do atmosféry (ak vôbec nejakú mal), dopozeral som ho tak nejako bez odporu, ale aj bez príjemného pocitu. Nečakajte zázraky, a siahnite po tom, až keď sa moc moc nudíte a už nie je čo (fantasy) pozerať. 32% - 2* ()