Dick Figures: The Movie je klasický príbeh o priateľstve, láske a zrade. Jeho hlavní hrdinovia, Red (Ed Skudder) a Blue (Zack Keller), sa vydávajú na epickú výpravu, aby objavili mocný Meč osudu, pričom tiež dúfajú, že konečne odhalia tajomstvo najúžasnejšieho darčeka všetkých čias pre Blueovu super sexi priateľku Pink. Rovnako ako rovnomenný seriál, aj filmové spracovanie stavia na originálnom elektronickom tanečnom štýle skladateľa Nicka Kellera. (figliar)

Franc1s

Jednoduchej animák roku! Nějakej Frozen s oscarem se může jít vycpat :D Nahláškovaný, zábavný, ujetý, správně vše "nad věcí", není co bych vytkl. Nechápu proč jsem ještě neviděl ten seriál, to se musí napravit. Jinak jak to bylo v té písničce: "Pokud se ti Dick Figures nelíbilo, je jasné že jsi kokot." :D A tak to je! ()

Santa666

Takhle by asi vypadal animák, kdyby se ho rozhodla udělat skupinka pošuků z ulice, kteří celý den sedí u Tumblru, smějí se tamním bizarnostem a představují si, jak by je mohli zapasovat do normálního života, o kterém samozřejmě nemají žádné ponětí. Ale protože ho dělali jakžtakž normální lidé, je z toho jenom nejzábavnější animák roku.. ()

Durdas

Přiznám se, že jsem od toho moc nečekal, ale musím říct, že jsem se u toho bavil! Film je hodně přitažený za vlasy, ale s tím se musí počítat. Sranda střídá akci a zpracování je podle mého pecka! :) ()

Major776 odpad!

Jak si někdo může myslet, že toaletní hnusný humor ( to snad ani humorem nazvat nelze, spíš jen trapným pokusem o něj) krvavé fleky, "oslí mosty", nečekané zvraty, prasečí výrazy, sprostota a trapasy v podobě kreslených postav příběhu může být sranda - to opravdu nechápu. Já humor miluju, ale toto !?!?! Nechápu. Asi jsem ještě nedorost, nebo už vyrostl. ()

Esinti

Sledoval jsem mini videa Dick Figures a některé byly slabší některé lepší jak už to bývá. Potom jsem zjistil, že se tito nadšenci rozhodli udělat film. Kde vzali peníze? Poprosili své fanoušky o pomoc a takto vznikl tento snímek. Moc jsem nečekal protože tvůrci nejsou slavní režiséři ani herci a že vznikne ultimátní nudná slátanina. A výsledkem je naprosto perfektní jednoduchý film který hned v první scéně stlačí plyn až na podlahu a nohu zvedne z pedálu až se závěrečnými titulky. 73 minut mi uteklo v okamžiku a vyrazilo mi dech. Je jasný že lidé kteří Dick Figures neznají a nejsou zvyklí na tento film humoru tak odvázaní nebudou, ale pro mne je to důkazem toho, že na stvoření filmu nemusíte být ani boháč, ani nemusíte prolézt prdele všech existujících sponzorů světa a nemusíte mít ani spoustu slavných herců ani speciálních efektů. Stačí mít talent a umět oslovit své fanoušky. Dvojice Keller a Skudder ukázali, že mít ideu, talent a sen do kterého investujete svůj veškerý volný čas je víc než peníze, komerce, známosti, podlézání a oprašování stále stejných starých nápadů jak je u dnešních filmů zvykem. ()

• Název filmu se objeví až před závěřečnými titulky. (griph)
  • Film byl sponzorován diváky. Produkční společnost první vytvářela mini videa, která si získala srdce tolika fanoušků, že se autoři rozhodli poprosit je o dotace. Ohlas fanoušků byl tak veliký, že bylo možno vytvořit snímek delší, než sami autoři čekali. (Esinti)