Sanjay & Craig

• USA Sanjay and Craig
Animovaný / Komédia / Rodinný
USA, (2013–2016), 23 h (Minutáž: 23 min)

Dvanáctiletý Sanjay je obyčejný chlapec, který má však neobyčejného domácího mazlíčka. Mluvícího hada jménem Craig. Sanjay a Craig spolu zažívají spoustu dobrodružství, ovšem musejí dávat pozor, aby nikdo v jeho okolí nezjistil, že Craig umí mluvit. (TV Nickelodeon)

Vlad

Ale no tak, co su to tu za odpadove hodnotenia...? Serial srsi humorom a bavime sa pri nom spolu so synom ako pri maloktorom animaku. Je to nechtune, odporne, ale zaroven neskutocne vtipne a trefne. Urcene ale skor adolescentnemu publiku. Netreba sa nechat odradit hodnotenim miestnych princezien a balerin, ktore pri tomto serialy upadaju do mdlob. Fanusikom mozem taktiez odporucat animak Breadwinners, ktory je podobneho razenia, ale skor pre mensie deti. Dobra praca, za mna 80%. ()

MikeCool

TV-seriál. Tak tohle byla hodně velká animovaná úchylárna, a ještě k tomu určená pro děti! :-D. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 25% (1*) | ()

Roman.Ticka odpad!

Kdyby na Nickelodeonu a vůbec v médiích byli lidi a né hovada honící se za ziskem a růstem sledovanosti, tak tento "pořad" plný odporného hnusu (bohužel pro děti) by byl dávno zrušen a smazán z povrchu zemského. Nevkusné, nezodpovědné, tržně akceptovatelné, nejvíce v absurdistánu zvaném Česko. ()

honajz

Animáč, který není ani tak pro děti jako pubescenty, a to ještě ty tak trochu zvrhle založené, kteří neudrží záchvat smíchu, když kanibalský vetřelec spolkne člověka a člověk se z ufouna prořeže motorovou pilou. Ne že by zde byla stejná scéna, ale hodně podobných, u nichž se smát vyžaduje skutečně hodně nízké sebevědomí diváka. Občas to má dokonce příběh, což mne překvapuje, protože jinak jde o sled halucinogenních výjevů učitele mateřské školy, který miluje obrazy Hieronyma Boshe. ()

JackBurda

Nechutná, úchilná a šílená prča. Pro děti by to fakt bejt nemělo, ale z mýho pohledu je to fakt prdel, když u toho nejíte. Milionkrát lepší než většina sraček, kterým říkám nick-sitcomy. ()

JesterKruger

Nickelodeonský úchylismus, teda chci říci terorismus, mě chvílemi pěkně štve. Nickelodeon je jako klíště, které se přisaje na drát od satelitu, a vaše oči se na něj furt musí dívat. Viděl jsem spoustu Nickelodeonských splácanin, ale tato je alespoň koukatelná. ()

jenspifa

Hnis hnus blitky uhry bedary vredy, vnitrnosti ven, otoceni tela naruby a dalsi a dalsi. Kde uvidite vsechny tyhle veci pokupe a jeste k tomu animovane a se zamerenim 10-15? Zde... nehodnotim jen popisuju, protoze tohle se hodnotit asi neda :) ()

Hvezdolet

Vůbec nechápu, co tady zdejší recenzenti hulili, když psali svoje recenze, ale OK. Po půlce první řady o něco méně bizarní než Gumballův Svět, ale vtipností (resp. stylem humoru) je to hodně blízko. Nezaměnitelný je zde rovněž Howellův krelsířský styl, který musí poznat každý, kdo kdy viděl pár epizod Bobových Burgerů. Netuším sice, proč není i S&C, stejně jako Gumball, vedený rovnou jako pořad pro adolescenty (a puberťáky), ale můj boj to není. Děcka stejně spoustu vtípků a narážek (třeba jako když v epizodě Vlkokluk vyběhnou na skálu a vyjou na měsíc a u toho začne hrát Bad Moon Rising). ()

jankaxdavid odpad!

Sanjay a Craig je doposiaľ najhorší animovaný seriál, ktorý som videl. Po každej scéne je ťažké potlačiť túhu nezabiť sa. Všetky postavy sú nesympatické a chýba im humor. Keď prd a zadok je vyvrcholenie vtipu....  Je vidno, že sa snažili byť ako fantastický Regular Show, ale vôbec sa im to nepodarilo. Žiadna epizóda nedáva zmysel a zo všetkého mi je neskutočne na zvracanie. Ďakujem, toť vše :D ()