Novotný za humny je zábavná talk show o cestování a vtipných zážitcích z dovolených. Petr Novotný  si pravidelně zve svoje kamarády a kolegy. V každém díle probere dvě cizokrajné země, zatančí si, zazpívají, pustí si zábavná videa z cest. (tsatsiki)

peiton odpad!

Najlepšia éra PETRA NOVOTNEHO (ak ju mám teda nazvať érou najlepšou) je už dávno za nami.Dnes je už tak tučný,že ,,baví" chrbtom k tomu istému publiku, ku ktorému kedysi dávno vzhliadal čelom vpred,pochodom vchod a je už tak tučný,že už nevládze stáť a musí pri tom sedieť.A vlastne toto nepotrebuje komentár,toto potrebuje prestať. ()

raduna01

Nudnej pořad. Novotný si pozve dva hosty, kteří maj nějakej vztah ke konkrétní zemi a celej pořad prokecá. Stihl natočit dvanáct dílů, pak ho v Praze na letišti jeblo a protože měl obrovskou sledovanost v moderování pokračuje, paradoxně pod stejným názvem Veselý. Jestli se k pořadu ještě někdy vrátí je zatím ve hvězdách. ()

MUNRO

No samozřejmě.Pořad nemoderuje nagelovanej Leoš Mareš,slušňáček Marek Eben,nebo Tereza Kostková s obřím výstřihem,ale tučnej Petr Novotný,takže je to jasnej fake.Už z obsahu o pořadu jasně vyplývá,že jde o talk show o cestování.Petr Novotný je cestovatel srdcař,cestuje celý život a nikdy se netajil tím,že jeho vášní je jídlo.To proto je tlustej.Ale chytrej!Neznám energičtějšího člověka v showbyznysu,než je Petr Novotný.Moderoval,zpíval,produkoval,režíroval,hrál,létal balonem,jel Rallye-Paříž-Dakar,potápěl se,domluví se několika světovými jazyky a hlavně celý život cestuje.Takže já osobně si neumím představit lepšího moderátora pro takhle zaměřený pořad..A fakt mi nevadí,že je tlustej.Baví mě jeho zážitky z cest poslouchat,protože sám miluju cestování,to za-A,a za-B posuzuji lidi podle inteligence,ne podle vzhledu.Snad jedinou výtkou,ovšem pouze z mého pohledu je výběr hostů.Alespoň co se týče dílů s P.N.,ostatní jsem zatím neviděl. ()

SOLOM.

Víte co, jsem rád, že Pavel Novotný alespoň na tu chvíli změnit svůj již provařený způsob moderování pořadů a uchýlil se alespoň k něčemu jinému. Jako vášnivý cestovatel jsem tuto změnu uvítal. Rád jsem si poslechl jejich zážitky z cestování, prostě to byla příjemná změna a Novotný je (byl) známý tím, že rád cestoval a opravdu hodně toho projel i zažil. Takže dvě hvězdy jsou v tomto případě zcela na místě… ()