Corpse Party: Missing Footage

• Japonsko コープスパーティー Missing Footage

Snímka poukazuje na život siedmich kamarátov, ich učiteľky a sestry jedného z nich tesne predtým, než sa začal festival. Práve pri ňom sa totiž rozhodli vyrieknuť zaklínadlo pre udržanie priateľstva, ktoré malo na ich vzťah zásadný vplyv. (metal.storm)

RyuzakiSE

Na tohle anime jsem narazila omylem na Shirai... hranice byla 15 let, tak jsem si myslela, že to nic zas tak hroznýho nebude. Opak byl pravdou. Ne, že bych se bála, ale bylo mi z toho na zvracení. Některé scénky by si mohli odpustit... ale zdaleka to není nejhorší anime horor, co jsem viděla. Dávám 3*. ()

TruthPreveal

Doporučuji se na tohle podívat ještě před tím než začnete se samotným 4 epizodovým OVA Corpse party, protože když se na to podíváte až nakonec jako já, tak je to takové.... no nic moc :D 3 hvězdy (6/10) nic zvláštního. Btw. nebuďte prosím jako Carol Pifková a neočekávejte že se tam bude zabíjet a že budou téct hektolitry krve 24/7 taky ten příběh nějak musí začít sakra a né se hned vrhnout do vraždění :D ()

Carol Pifková

Bože to čo som práve videla? Ako čakala som hŕbu vraždenia, hektolitre krvi a samé bolestné škriekanie. Začalo sa to fajn a potom sa zrazu pozerám zas na dáky incestný párik. Ešteže ten koniec bol ako tak záhadny. Som zvedavá na sequel dúfam, že to až taká sračka nebude. ()

Arkanoid

Prvých 2,5 minúty hororovej atmosféry, brutality a napínavého strihu navnadilo, dojem však pokazili nasledovné scény so študentmi, ktoré nezaujali jedinou postavou. Začiatok však rozhodne potenciál má. ()