Reklama

Reklama

Catch Hell

  • USA Shreveport (neoficiálny názov)
Trailer 1

Obsahy(1)

Mladá hollywoodská hviezda Reagan Pearce (Ryan Phillippe), ktorý je momentálne v kurze, odlieta z L.A. nakrúcať svoj ďalší film do Shreveportu v štáte Louisiana. Hneď po tom, čo sa ubytuje, sa však stane obeťou únosu. Dvaja muži vydávajúci sa za členov produkcie ho zavedú na opustené miesto uprostred močiarov hemžiacich sa aligátormi, kde mu starší z nich, bývalý policajt, osvetlí celú situáciu a dôvod, prečo sa v nej ocitol. Začína sa hra nervov, psychického týrania a fyzického trýznenia, v ktorej si mladá celebrita bude želať smrť, aby unikla trápeniu a drastickému ponižovaniu zo strany svojich väzniteľov... (sochoking)

(viac)

Videá (1)

Trailer 1

Recenzie (5)

sinesis odpad!

všetky recenzie užívateľa

Wtf.....? Určitou podobnost pozoruji s filmem "V zajetí teroru" a svým způsobem i s filmem "Ztráta paměti", pokud jich není ještě víc. Ryan si pravděpodobně libuje v mučení a brutalitách, jinak si to nedokážu vysvětlit, že si takový humáč napíše a ještě se do něj obsadí. To už trošku hraničí s masochismem. Za mě zbytečný film a když už brutalita, tak aspoň domyslet. Nevím, jestli by mu ještě kdy nějaký chirurg dal do pořádku rozdrcenou ruku, kterou mu nějaký psychopat rozmlátil tlučkem na maso a nebo nechápu proč by mu měl kořen intaktního zubu do pár hodin po vylomení černě zahnít v puse. Možná by se stačilo před takovou rádoby strašidelnou scénou informovat u zubaře a netočit blbosti. ()

maddy 

všetky recenzie užívateľa

Ryan Phillippe pravdepodobne nebude zlý človek (aspoň súdiac podľa tohto filmu, v ktorom reflektuje samého seba), nie je to ani zlý herec, ale súdiac podľa debutu je rozhodne zlý režisér. Jeho prvotina totiž nedopadla nijako slávne. Catch Hell je ako také malé, nízkorozpočtové exploitation, avšak exploitation nijako intenzívne, zaživné alebo zaujímavé. Príbeh u takýchto filmov nehrá veľkú rolu, ale minimálne motivácia hlavného záporáka musí byť uveriteľná. V tomto prípade je však značne dementná, no najväčším problém tu je nezáživnosť celého diania. Ryan Phillippe len hodinu sedí pripútaný v jeden chatrči a vedie hrejivé rozhovory s komplicom záporáka, pri ktorých doslovne dôjde takmer aj na butt-fuck. Nudné, nezáživné, otravné a hlavne úplne zbytočné. V poslednej minúte kedy došlo na video z telefónu púšťané počas záverečných titulkov som vážne netušil, či si zo mňa robí Ryan Philipee len nemiestne žarty alebo to celé skutočne môže myslieť vážne. CELKOVO: 1* (2/10) ()

Reklama

sochoking 

všetky recenzie užívateľa

Cez spúšť gay rozhovorov sa treba konečne dopracovať k nejakej akcii, ktorá je navyše uspávacia, tak to je trochu záhul! No a záverečný filmík z telefónu je skutočná lahôdka. To už som nevedel, kde je sever... ()

kaylin 

všetky recenzie užívateľa

Snímek, který má určitě potenciál zaujmout. Ryan Phillippe asi nemá dostatek rolí, a tak si rozhodl, že si pro sebe nějakou napíše a následně i sám sebe zrežíruje. To se mu docela povedlo, a i kdyby zvládl udělat snímek trochu akčnější, hned by to vypadalo ještě o něco lépe. Zkrátit, zrychlit a udělat tomu pořádný závěr. Takhle je to prostě jen malé oukej. ()

Galéria (9)

Zaujímavosti (1)

  • Pracovný názov filmu bol Shreveport. (Hudakfilms)

Reklama

Reklama