Skutečný příběh o hledání nejznámějšího neabsolventa vysoké školy, jehož život byl v takových sračkách, až s nimi musel začít plnit VŠEchny záchodové kabinky. Policista Arnošt udělá cokoliv, aby se jimi prokousal a tento zdánlivě banální a bizarní případ vyřešil. (oficiálny text distribútora)

Moena

Jako současného studenta školy mě samozřejmě nemohl film minout. Po technické stránce se jedná o vycizelované dílo, ať už v oblasti zvuku, nebo kamery. To je zrovna u studentského filmu třeba vyzdvihnout. Ovšem po obsahové stránce je film, jak obrazně, tak doslova, o hovně. Podivínského detektiva s deníčkem stolice, beru. Představovat ve 30 minutovém filmu explicitně i jeho neukojený sexuální život, považuji už za zbytečné. Jinak se všichni neherci celkem snaží, pokud tedy mají slušné repliky (vede asi charakteristika slovenských studentů). O samotném případu se toho moc nedozvíme, protože film staví víceméně na fiktivní verzi založené na skutečné osobě a jednom hlášení rozhlasu. SPOILER: A vůbec ty rektorské narážky mě dost popudili: prodávání titulů, královna?, romští studenti. A závěr s vykonstruovaným obviněním tomu nasadil korunu. Provedení skvělé, obsah nezaujal. Takže průměr. ()

Slasher

Lehce nablblá a možná ne úplně nejšťastněji pojatá ’dokumentace’ případu Lord Hoven, který jsem měl to štěstí zažít tenkrát v prváku na vlastní kůži. Nemám ponětí, jak to nakonec vlastně dopadlo, ale počítám že časem ten smrad vyšuměl a na všechno se hezky zapomnělo. Dík za nostalgii (geniální vzkazy na dveřích od hajzlů dodnes živě vzpomínám), cením natáčení přímo u nás na škole a tím to asi končí, ale to je v pohodě, rozhodně nejsem nejlepší komentátor studentských filmů... ()

pornogrind

Po dvou celovečerních filmech jsem zabrousil i do Sedlákovi studentský tvorby. Vybral jsem si filmeček, kterej je o 💩 a to doslova. Ale co taky od L. H. čekat když je to zkratka znamenající Lord Hoven, že? Je vidět, že Sedlák uměl už za studií. Po technický stránce dobrá práce. Jen ten příběh nebyl tak zajímavej jak by se podle oficiálního textu distributora dalo očekávat. ()

L_O_U_S

Byl bych opatrný s poukazováním na činnost Lorda Hoven jako na symboliku toho, v jakých sračkách se nachází české školství, protože nemůžu s jistotou říct, že to byl autorský záměr. Nápad natočit film o fekálním teroristovi se jeví velmi zajímavě, výsledné dílo je ale bohužel příliš krátké. Za odkaz na Radovana Kalužu, živoucí důkaz bizarních poměrů panujících na vysokých školách, ale dík. (925., 13. IV. 2014) ()

neoBlast

Tvrdě studentská záležitost, která sice místy naplní obraz atmosférou, ale unylý děj ji po chvíli zase spolehlivě rozpráší. Na druhou stranu jsme mohli dostat takovou tu česky bulvární obžalobu, jako z produkce Zdeňka Kubíka, takže jsem vlastně rád, že tvůrci experimentovali a šli výrazně jinou cestou než jenom troubení na první signální. Hudby od mých oblíbených Vložte kočku jsem si ani nevšiml. 40 % ()