Mada Koi wa Hajimaranai

• Japonsko Love Still Hasn`t Begun (viac)
všetky plagáty

Láska dvou milenců byla natolik silná, že raději spáchali společnou sebevraždu, než aby byli od sebe odloučeni. Slíbili si, že se znovu setkají v příštím životě. To se událo před dvěma sty lety. Opět před sebou stojí, znovuzrozeni, ale bez jediné vzpomínky na minulost. Bude jim osud tentokrát přát a budou moc být spolu, nebo si nejsou souzeni? (Zíza)

Zíza

Byly to dva důvod, proč jsem se chtěla na tento seriál už dlouho podívat – Takenouči Jutaka a osudová láska, co přežila i 200 let odloučení. Nakonec se z toho vyklubal pomalý seriál „ze života“ s písničkou, která mi nedá spát: kde jsem ji sakra už slyšela?! Ano, je v tom osud a je velmi milé, jak už od začátku je jasné, že tvůrci to brali s nadhledem, což potvrzuje samotný vypravěč, který nás provází příběhem. Dokonce je i škodolibý a jeho Oh my god prozářilo skrze pomalé seriálové zatažení. Máme tu spoustu stereotypů a neuvěřitelně moc osudovosti. A bohužel vzhledem ke stáří seriálu i nekvalitní video. Řekněme, že je spíše pro fanšmejkra než pro někoho, kdo začal s asijskými seriály. Slabé 3*. Průměrný seriál. ()