Přijeli na pohřeb kamaráda, který zemřel za podivných okolností a rozhodli se pobýt spolu v jeho domě. To ale neměli dělat. Zpočátku je obtěžuje jen hejno kousavých much, ale následky jsou hrůzostrašné! (oficiálny text distribútora)

MM_Ramone

Od filmu, ktorý prišiel do našich končín pod distribučným názvom "Invázia smrtiaceho hmyzu" sa nedá očakávať žiadny oscarmi ovešaný kinohit. To mi bolo samozrejme hneď jasné. Avšak v rámci môjho diváckeho masochizmu sa z času na čas rád odbavím na nejakom totálne lacnom braku. Rád si pozriem nejakú nechcene smiešnu nízkorozpočtovú sračku, pri ktorej vypnem mozog a nechám sa unášať bezbrehou stupiditou podradného horroru. Myslel som si, že invázia smrtiaceho hmyzu bude tou zmršenou zábavou, po ktorej občas zatúžim. Niečo tak úbohé a blbé, až je to zábavné. Úbohé a blbé to bolo až až, no zábavné skoro vôbec. * ()

darkrobyk

Žádné vosy nebo včely, tenhle film má své mouchy! Bohužel, laciné a digitální, co se po většinu času pohybují v podobě mraku černých teček. Než ale dojde na akci, tak si divák vyslechne bláboly skupiny lidí, co se dříve přátelili a opět dohromady je dal pohřeb jednoho z nich. Tyhle mouchy ovšem nejsou kousavé, což dá rozum, jelikož mouchy nemají kousavé ústrojí. Skrz ústa se dostanou do těla oběti a tu pak ovládají, takže postižený chudák připomíná zombii. Z domu, kde si měli všichni společně zavzpomínat a užít, se stává past a na jednoho po druhém čeká smrt. Místo hororu však natočili tvůrci taškařici. Cynický farář si při obřadu utahuje ze smrti, před domem pobíhá zuřivý Pekota, co se obejde bez hlavy, a z lidí ovládaných mouchami se stávají supermani. Nejlepší scénou je operace vlastní nohy v koupelně, co dá vzpomenout minimálně na Cabin Fever. Samostatnou hvězdičku si zaslouží hit od skupiny Trio: Da Da Da... ()

hladass odpad!

Zcela nudná a ničím originální blbost o zabijáckém hmyzu, který když se dostane do lidkého těla, udělá z něj něco jako zombie, která začne škrtit vše živé okolo... No, příběh je o ničem, pointa naprosto předvídatelná a směšná, o hercích nebudu ani radši mluvit, ale co mě totálně dorazilo, byly triky... I hra z 8-bitovek vypadá líp... Prostě pokud vyloženě neujíždíte na amatérských béčkových animal hororech, tak ruce pryč... ()

Campbell

Bože čekal jsem zábavné béčko s plno digitálníma včelama, no ale dostal jsem naprostou šílenost. To ovládání člověka si mohly tvůrci odpustit protože to vypadalo fakt srandovně, a to mluvím i o hercích kteří se tváří jako kdyby zrovna seděly na hajzlu(škoda Galligana). Film není ani nijak extra zábavný a vůbec ne krvavý či strašidelný. Tohle je celkem špatné béčko. ()

eraserhead666

Banda nýmandů se sjede (jeden i doslova) na pohřbu jednoho jejich bezvýznamného známého. A jsou otravnější než ten titulní hmyz, o kterém film je. A ta pointa... Je to levné, jednoduché, v podstatě tupé, ale má to jednu slušnou gore scénu. ()

Rodriguez odpad!

To se snad nedá ani okomentovat! Hrůza, hrůza, hrůza! Něco tak lacině tupého nemohlo psatřit světlo světa, ale omyl je pravdou a tak se má divák na co těšit! Protože tyhle mršky malý nenechají nikoho napokoji! 0% ()

lennyd

Skupinka bývalých kamarádů se sejde na pohřbu jednoho z nich, který se zasebevraždil (jak se dál dozvíme měl k tomu setsakra dobrej důvod). Po vlastním pohřbu se skupinka přesune do jednoho domu, kde chtějí slavit (?), sexovat a tak (né nepodobně filmu Big Chill). Naštěstí toto není divný jen pro mně, ale taky pro nějaký divný mouchy, který se rozhodnou, že všechny tyto lidičky sežerou (a dobře dělaj)... Hehe, to je panečku veledílo. Pár věcí (asi dvě) se mi na tomto filmu skutečně líbilo - 1. ta nejodpornější osoba byla sežraná první. 2. ta nejhezčí naopak sežraná nebyla vůbec, a to se i svlíkala! :) Ale i přes to je to úplně hrozný béčko (céčko, déčko), s hroznýma hereckýma (byli to vůbec herci nebo jen náhodně vybraní lidi z davu?) výkonama a trikama na úrovni první světový (scéna jak "ohněm" odhání oživlé mrtvolky je vskutku unikátní, hehe)... ()

Scytale odpad!

Naprostá sračka, nicméně některé absurdity jsou skoro k popukání smíchy. Smutný konec horrorového herce 80tých let Zacha Galligana (Gremlins, Waxwork, Frighten Night). ()

willis

Mám pocit, že tvůrci a herci se při natáčení filmu bavili daleko víc než já. Typický B horor naprosto neoriginální s pointou, která je jasná už od začátku každému, kdo viděl alespoň jeden horor této kategorie. Stopáž a pár nápadů zachraňují film od naprostého propadáku. Doporučuji jen tehdy, když se budete opravdu nudit a v tv půjde telenovela. ()

molcan2 odpad!

Hmyz nevyzerá ako hmyz, keď sa hýbu. Vyzerajú ako lietajúce kvapky dechtu. Aj herecke výkony boli otrasné a herci nemali zmysel pre akciu a vždy som bol zmätený z toho čo sa vlastne deje. ()

Mark1983

Tak tomu říkám další reklamní dezinformace,protože jsem se chtěl mrknout na úplně něco jinýho. Čekal jsem horor o vraždících mouchách,jak upoutávka slibovala,ale dostal jsem něco,co bylo směšný až ubohý. Jedna hvězdička je asi za jednu scénu. ()

Xyozux

***SPOILER*** Film rozhodně stojí za shlédnutí, je to odpad, ale pokud máte až moc volného času a nevíte co s ním, tak tomu dejte šanci Popravdě některé scény mě dost udivovaly a proto se pokusím se vypsat ty nejlepší pasáže podle pořadí ve filmu: - Jsou to včely nebo komáři? Ne, ani jedno, jsou to mouchy! Kvůli hodně špatnému CGI to bylo špatně poznat :) - Z pohřbu rovnou chlastat na chatu - Nezbyly peníze na náhrobek - Ne, ženy většinou nemívají chuť na sex několik minut po pohřbu - Růžový power ranger mluví o orálním sexu - Da Da Da - Jedna z postav je štípnuta hmyzem, který vypadá jako moucha, chytí ji, hodí na zem a tam moucha vybuchne - Předávání hejna much skrz ústa - Gumové páčidlo? To kamarádovi život nezachrání - Po řezné ráně na krku si nakažený utrhne hlavu a zahodí ji, mezitím mu z krku vylétávají mouchy - Vybrat z auta součástky, aby ostatní nemohli utéct. Díky tomu, že je plný much to zvládne bez nářadí - Růžový power ranger zbrocený krví se rozhodne dát si sprchu, samozřejmě u toho nesmí chybět mouchy, které vylétávají i z odtoku, zatímco do tam stéká voda. Nějakým zázrakem se dostaly i do šampónu, vypadají mrtvě, to asi protože jsou gumové a šampón byl celou tu dobu zavřený víčkem - Najednou mouchy vybuchují při styku se světlem, ale v předešlé scéně venku tam poletovaly a nic se nedělo - Zdá se, že jedna z postav se zraněnou nohou má ránu plnou gumových much a tak se je pokouší vyříznout, proč na ně nezkusil posvítit? - Repelent a zapalovač vám upálí hlavu, úplně - Postava se zlomenou nohou nemá šanci k úniku, a tak se nafetuje extází, poté se s mouchami v jeho těle děje cosi zvláštního - Co má větší pravděpodobnost vaší záchrany při útoku hmyzu, Raid nebo písnička Da Da Da? - Podpálit dům a s ním i mouchy není zase tak špatný nápad - Kamarád na jehož pohřbu byli na začátku je ve skutečnosti na živu a vraždící mouchy jsou jeho plán jak se pomstít jeho kamarádům, protože je nemá rád - Růžový power ranger utíká z domu a jako ve scéně s Chuckem Norrisem za ní dům vybuchuje (ovšem ne ve slow-mo) - Poté jakožto poslední přeživší uteče do kostela žádat o pomoc, ale bohužel Otec je také nakažený Jinak film obsahuje vcelku zajímavé herce, kteří se objevili v: Star Trek Voyager, Gremlins I II, Waxwork I II, Power Rangers. Josh Olson, režisér tohohle snímku měl za jiný z jeho filmů nominaci na Oskara... Jednu hvězdu, protože jsem se i zasmál ()

Stifut odpad!

K*rva jak ja nenavidim vsetky tieto "horory" ci skor "katastroficke filmy" o zabijackom hmyze alebo o zvieratkach, ktore sa nahle vyskytnu v nejakom tom zapadnutom americkom meste a zacnu robit neplechu ()