Po tom, čo Hayley (Emily Browning) stratí svojho brata a člena kapely v dôsledku predávkovania drogami, to s ňou ide dolu vodou. Nasledujúci album jej kapely Plush je prijatý ako kritická a komerčná katastrofa. Spoznáva však Enza (Xavier Samuel), nového gitaristu kapely, v ktorom uvidí novú nádej a ktorý ju inšpiruje k dosahovaniu vyšších mét. No čoskoro ich spolupráca prekročí hranicu a Hayley, ktorá je vydatá a má dve deti, Enza odmietne. Neskôr Hayley odhaľuje Enzovu temnú minulosť plnú problémov a uvedomuje si, že si k sebe domov môže vpustiť šialenca a to by mohlo stáť životy jej najbližších. (Tony DiNozzo)

zbyshek

Zvláštní, ale ne nezajímavý thriller s dobře hrající, či hárající Emily Browning. Ačkoliv průběh a vyvrcholení celého filmu spadal do podprůměru, dala by se tam najít určitá pozitiva. Herecké výkony byly jedním z nich, nicméně ostatní škatulky už tak kladem naplněné nebyly. Počáteční scéna měla napovědět, jak se nějak tak bude vyvíjet děj, ale vypadalo to až do závěru, jako by to bylo obyč drama o lásce a sexu. Film si jel úplně odlišným dějem po celou dobu, na konci se to ale všechno totálně převrátilo. Posledních pár minut to bylo ooopravdu napínavé, díky nechci. 20%. ()

slunicko2

Ještě že jsou tam ti kluci. 1) Vlastně jsem se chtěl jen podívat na 31letého Cama Gigandeta (manžel), jestli pořád hraje takové ty spořádané nudné muže. Jo, zase. 2) Ale zaujal mě 30letý Australan Xavier Samuel (kytarista Enzo), který byl ve své roli neobyčejně sexy, jak holt už záporáci občas bývají. ()

elanista1

Taky ukazkovy produkt pre konzumentov Tv Doma. Film sa da rozdelit na dve polovice; prva dramaticka ktora neponuka ziadne napatie, ani adrenalin..dokonale unudi cloveka, ktory zacne pomaly lutovat ze to vobec zapol, az po hodine cisteho casu sa konecne zacne nieco diat, ale uz je prilis neskoro. Pre fanusikov Emily Browning je to povinnost, ostatnym nedoporucujem. ()

kaylin

Catherine Hardwicke se nám pořád snaží dokázat, že v téměř 60 letech je schopna natáčet filmy o mladých pro mladá ať už je to žánr dramatu, pohádky, upíří romance anebo thrilleru. Chce, aby její filmy vypadaly sexy, drsně, drze, mladě. Emily Browning opět vypadá jako panenka, celá umělá. Hardwicke si myslí, že vidí do duše mladých, ale vlastně sama neví, co chce vyprávět. Zpověď dnešní doby, anebo jen rádoby stylizovaný thriller? Krásná ukázka moderního kýče, který si hraje na moralitu, ale sám netuší, co to morálka je. Chce ukazovat úpadek a sám je takovým. Chce ukazovat naději, ale přitom ji šroubuje na hloupý děj. ()

MartinezZ odpad!

WTF was that? Thriller naroubovaný na nějaké emo rockové feťáky, co si hrají na muzikanty a šoustá to mezi sebou, přičemž se to snaží být matkou? I say again, WTF was that? Nějaký děj to sice mělo, přinejmenším na papíře, ten zbytek je ale fakt sračka. První půlka se tak tváří a ta druhá jí pak skutečně je. ()

• Román založený na scénáři filmu s názvem „Plush“ od Kate Crush byl poprvé publikován v roce 2013. (Johnny.ARN)