Milujete HO, ale má své mouchy? Zbožňujete JI, i když pořád všechno rozpitvává? Ženská logika a mužská zásadovost v praxi! Kateřina Brožová a Marek Vašut v komediálním seriálu. (TV Barrandov)

EddieIron

Zrovna jsem na to náhodou narazil a zůstal jsem u toho právě s ohledem na zdejší hodnocení. No, nebudu to už víckrát vyhledávat, ale zase až taková příšernost to není. Naopak, některé dialogy jsou naprosto ze života a nikdo mi nebude tvrdit, že něco podobného nezažil /nezažívá/ nebo aspoň někoho podobného nezná. :-) ()

tsatsiki

Opět se ptám, proč Vašut točí a hraje v takové stupiditě. Vtipy nudné, děj nudný a je to jeden velký trapas. Kdy si takové gagy v Tv Bombě byly vtipné, ale toto je přes čáru. Já bych se styděl za to, dát tomu hvězdičku. Nechápu, že Barrandov dá do takové blbiny peníze. Kdyby to neudělali zaměřené jen na Vašuta a brožovou a zabrali tam i další postavy, které se tam objevují, tak to mohlo vypadat jako normální sitcom, takto z toho vznikl další nesmysl(stejně kdopak by se čecha bál) podzimního schématu na Barrandově. ()

rikitiki odpad!

Dobrá - přiznávám, hodnotím poté, co jsem viděla 10 minut, protože víc už vidět nehodlám.Tahle věc a hlavně její tvůrci neměli ani špetku ambice, ani trochu snahy. Leda tak vydělat nějaké peníze. Což se jim povedlo a je tedy zbytečné se na to dívat. Měl to být asi sled skečů, jenomže ani jeden z nich nemá pointu. Je to dost mizerně zahrané, to se ale hercům vyčítat nedá, protože prostě nemají co hrát. /10. 9. 13./ ()

Big Bear odpad!

Procházko, Procházko, proč se nedržíš divadla???!!! Velká škoda, že Brožová znovu nekandiduje za ČSSD, tohle by jim mohlo vzít pěkných pár procent ! Vašut by měl raději postarším pánům odbíhajícím na WC nabízet modré růže nebo jezdit v reklamě s kačenou po francouzských vinicích.... Tohle je opravdová hardcore TV brutka. ODPAD ()

MikeCool

TV-seriál. Dobře, je to sice ze života, nutno podotknout s manželského života a tudíž se zdají různé strasti každodenního dne zábavné, protože mnozí v tom najdou sami sebe, ale to zpracování je bohužel natolik "amatérské" a dosti kýčovité, že s hodnocením musím jít velice dolů. Musím se ale přiznat, že některé, fakt některé scénky jsou trefné a povedené, až se u nich člověk pobaví. | Průměr všech zhlédnutých epizod 35% (1*) | ()