Když tři studenti zmizí v jednom venkovském městečku, detektivové najdou videonahrávku, kterou po sobě zanechali. Jak se detektivové snaží poskládat dost informací, aby mladíky našli, než bude pozdě, film natočený studenty začíná být čím dál znepokojivější. (Filmbox)

oveckaoa

Found footage by měl točit někdo kdo to umí v jinačím případě to může dopadnout tragicky jak tady. 2 holky a kluk jedou na chatu po cestě ukradnou v benzince chlast ,  omylem nabourají auto a ujedou z místa nehody. Pak zjistí, že to samé auto stojí kousek od nich a pak se ztrácím jelikož jich ta holka nahání pak je nahání i ten chlap a ve výsledku se dozvíme úplné h.... jelikož nevíme zda přežila jedna z těch 2 nebo přežila ta ´´malá,, holka  pokud jedna z těch dvou tam to nedává smysl jak se přesunula z toho domu kamsi ven pokud ta malá holka tak je zvláštní, že se dřív chytit nedala a nyní jí to nevadí.  20 procent ()

helloween93 odpad!

Koukám se do filmotéky Filmbox Live a říkám hele FF horor, tenhle neznám, jdu do toho. Neudělejte tu samou chybu. Je to tak nudné, že jsem měl problém tu hodinu dvacet zdolat. Příběh naprosto o ničem, hodinu se chodí po lese a posledních 15 minut v domě. K tomu otřesné herecké výkony. A máte definici hororu, z kterého vás bude bolet život. ()

Omnibus odpad!

"Běháme po lese, kamera třese se, vidíme kulový, nikdo se nedoví... nic, ani to kulový." Kamera na POV Oscara, v kategorii Amatérský opruz roku. Doplněno skvělým, opravdu strhujícím a děsně strašidelným scénářem. Vřele doporučuji. Slovy jedné z hrdinek, Amandy: "Něco mě zničehonic popadlo a pak... nevím. Neviděla jsem nic. Vlastně... Nic jsem neviděla, snažila jsem se bojovat, ale... já nevím, asi jsem musela omdlít." Ano, ano, ani se jí nedivím. I já jsem u filmu několikrát omdlel. Nudou. ()

Aywes

Jediné co k dokonalosti schází je pohledná, naivní a uječená blondýnka. Tohle pravidlo platí pro porno a špatné horory. Zkuste hádat, jestli tohle film splňuje.Only on Filmbox! ()