Mladý automechanik a bývalý sportovec Dwayne žije v malém chladném městě Cut Bank ve státě Montana. Touží po lepším životě, ale když se rozhodne ze svého rodného místa odejít, spustí se sled tragických událostí, které navždy změní jeho život i život tohoto města. (Courtemanche)

Real Tom Hardy

"AIN'T YOU DERBY MILTON? I THOUGHT YOU WAS DEAD!" ---------- Ja ten americký zapadákov proste milujem. Či už je to pokojná vecička ako The Dukes of Hazzard, alebo menšia vyvraždovačka, trošku pripomínajúca Fargo. Sem tam jeden steak, sem tam pekná servírka a nakoniec jeden neumytý psychoš. Táto kombinácia funguje neustále. Minimálne u mňa. Ďalšia vec, ktorá je na Cut Bank super je, že ti neustále pripomína Vianoce. Vieš, ako keď si bol malý fagan, nemohol si sa dočkať Štedrého Večera a odhalenia, čo je vlastne v balíčku. No, tu to máš rovnako. ()

Fiftis

Po prečítaní recenzií všade možne som od Cut Bank veľa nečakal. Ale na konci filmu som musel priznať, že sa mi tento film naozaj páčil. Hviezdy v tomto filme sú Michael Stuhlbarg, Billy Bob Thorton a John Malkovic. Liam Hemsworth bol v poriadku a hodil sa hrať hlavnú úlohu. Všetci ostatní herci boli tiež dobrí a vylepšili tento film. Všetko to začína pomaly, ale čím viac sa do príbehu dostanete, tým lepšie. Určite som videl lepšie filmy, ale videl som aj množstvo horších filmov ako Cut Bank. Určite sa oplatí sledovať. "Cut Bank" je thriller, ktorý si zaslúži oveľa lepšie hodnotenia, lebo je originálny a nepredvídateľný. Atmosféra je vhodne suchá, pustá a depresívna. Technické aspekty sú primerané. Celkovo je to pútavý a originálny noir film s vynikajúcimi výkonmi talentovaného herca Liama Hemswortha. ()

castor

Díra, která má svá tajemství. Díra, ve které člověk aby někoho normálního pohledal. Možná mladý páreček, který chce z tohohle městečka vypadnout: servírka Cassandra a automechanik Dwayne. Jenže i v jeho případě je zatraceně snadné sjet z cesty. Maká u otce své přítelkyně, současný život ho vysává, stejně jako péče o umírajícího otce. Snímek se tváří, že na vše jde trpělivě a že má spoustu es v rukávu. Ano, leccos vytáhne, ale zároveň divákovi nedovolí, aby se mu postavy dostaly pod kůži, aby nad nimi víc přemýšlel, aby se o ně začal strachovat. Ve finále je tohle kriminální drama z ne zrovna pohostinného prostředí (prostě další americký zapadákov) až moc zbrklé v dávkování scén (a to tam dosud nikdy neměli žádnou vraždu), v budování atmosféry a vykreslování mezilidských vztahů. Herci jsou fajn, ale nemají prostor naplno prodat, co v nich je, od režiséra (má bohaté seriálové zkušenosti) bych zase čekal pevnější vedení několika scén. I tak slušné tři hvězdy!! ()

DEXTER099

Tento film vás zavede do malého města jménem Cut Bank a do příběhu chlapce respektive dospívajícího muže,který se stará o svého nemocného otce a u toho pracuje jako automechanik u otce své přítelkyně.Vše se zdá idylické ,ale Dwayne chce mermomocí se svou přílelkyní z Cut Bank odjet někam do velkého města a začít žít podle svých představ a tak když nevidí budoucnost v autodílně tak ho napadne naplánovat plán jak se z města dostat a ještě k tomu mít velký balík peněz...,ale ne vše vychází tak jak má a když se k tomu připlete místní podivín v podání Michaela Stuhlbarga,který rozhodně lidi nemusí (pro mě byla jeho postava to hlavní co mě zaujalo na tomto filmu a ve skrze jsem se s ní ztotožnil) tak dostane docela slušný thriller,který sice úplně nenadchne,ale na druhou stranu působí docela reálně a dobře se na něj kouká plus má dobré herecké obsazení.Za mě celkově 75 % a čtyři hvězdy. ()

eLeR

Film mal celkom zaujímavý príbeh, o ktorom som si na začiatku myslela, že sa bude uberať úplne iným smerom, mal tu správnu atmosféru a herci boli výborní ... skvelý Dern, vždy precízne hrajúci Malkovich, Stuhlbarg, ktorý mi smrdel až do obývačky a ani Liam s Teresou mi film nepokazili. Bavilo ma. 3,5* ()

• Napriek tomu, že sa dej filmu odohrával na severe USA, tak celé jeho natáčanie prebiehalo v kanadskej provincii Alberta. (MikaelSVK)

Nový Star Trek našel režiséra

Nový Star Trek našel režiséra

16.07.2021

Na Star Trek v podání Quentina Tarantina si zřejmě budeme muset ještě pár let (jestli vůbec) počkat, mezitím ale studio Paramount a produkční společnost J. J. Abramse Bad Robot odklepli nový film z… (viac)