Zatímco Capheus (Toby Onwumere) si doma v Keni užívá příjemné překvapení, Lito (Miguel Ángel Silvestre) rozvíří vody na mexickém pride festivalu. Riley (Tuppence Middleton) se snaží získat důvěru jednoho staršího sensate, kterého viděla na svém koncertu. (hansel97)

Necrotongue

Nebýt toho, že se díky této epizodě konečně dostaly na světlo podstatné informace o organizaci BPO, byla by to jasná tragédie. Tvůrčí kolektiv se opět rozhodl naplno oslavit duhové hnutí a připomenout všem jinak smýšlejícím, cítícím a souložícím, jak jsme odporně netolerantní. Litův "úžasný" projev byl vyloženě na pěst. ()

Anderton

Wachowskis tento diel rozdelili na dve odlišné polovice. Prvá je čisto o "senses", ale aj o sexualite tento seriál je a v tomto prípade dve paralelne zostrihané sexuálne scény patria dvom heterosexuálnym párom. Lana si toto nakrúcanie evidentne užíva, a je treba povedať, že takáto soft erotika sem rozhodne patrí, aby sme seriál pochopili tak, ako bol zamýšľaný. Litov prejav na pride v Sao Paule bol zbytočne pateticky nakrútený, ale treba sa zamyslieť aj nad Van Damneho vnútornými dilemami, kým v skutočnosti je a či náhodou nie je jeho povinnosťou prijať veľkú zodpovednosť, ak môže zmeniť veci k lepšiemu. Oná inakosť a prijatie vlastnej identity rozhodne nie je v Sense8 položený iba do jednej polohy. Posun deja vpred nastáva v druhej polovici a dozvieme sa v nej viacero nových informácií. ()

Doomcourier

Nechápu proč do tak skvělého příběhu, který by sám o sobě fungoval skvěle, musí tvůrci vyloženě cpát tu LGBT propagandu. Neměl bych problém, kdyby se sem tam objevila LGBT postava, ale udělat v mysteriózím seriálu z coming-outu jednu z hlavních zápletek je už fakt moc. Jak píše uživatel Anderton, díl se dá rozdělit na dvě části, s tím, že ta druhá je mnohem lepší. ()

STORM70

Na mě už to "holky" režisérky a scénáristky začínají trochu přehánět... Viz pro mě naprosto příšerná scéna s Litem na brazilském pride festivalu... Začínám si připadat trochu méněcenný, sexuálně menšinový :-) Naštěstí konec dílu naznačuje nějaký posun v ději a příslib potřebného napětí... 5/10 ()