Osud Riley (Tuppence Middleton) se ubírá neodvratným směrem. Capheus (Aml Ameen) i Sun (Doo-na Bae) jsou podrobeni další těžké životní zkoušce. Wolfgang (Max Riemelt) se mezitím odhodlá ke svému doposud nejtroufalejšímu kroku. (hansel97)

Anderton

Van motherfucking Damme to poriadne v Nairobi roztočil a pripravil najlepšiu akčnú sekvenciu celej sezóny seriálu. A je to aj preto, že sú v nej cítiť emócie a na pomoc príde aj partička senzibilných. Ako vždy, presne v ten správny moment. Gule do v ostatných dejových líniách dostalo už minule a pokračuje to tak naďalej. Tykwer s Wachovskými poriadne navnadili na finále, ktoré by podľa všetkého malo byť veľké a emocionálne zdrvujúce. ()

Necrotongue

No vida, jak děj jedenácté epizody rázem ožil. Seriál mi hodně připomíná vaření, pokud jsou všechny ingredience v rovnováze, všechno funguje, ve chvíli, kdy se scénář zaměří z větší části na vztahy, nebo se vedou sáhodlouhé rozhovory, ztrácí na atraktivitě. Tentokrát došlo i na akci a hned bylo všechno zajímavější. Neříkám, že musí jít zrovna o násilné scény, hlavně by jednotlivé postavy měly častěji spolupracovat, aby se něco dělo, oční souboje a polibky s pětiminutovým rozmachem zabíjejí tempo příběhu. ()