Sensates zažívají další problémy kvůli jejich stále intenzivnějším spojením, které vyústí v několik prekérních situací pro Lita (Miguel Ángel Silvestre) při natáčení jeho nového filmu, ale zastihnou i překvapenou Kalu (Tina Desai) během její dlouho chystané, velkolepé svatby. (hansel97)

Anderton

Wachovskis si tentokrát zobrali k výpomoci ďalšieho svojho obľúbenca, pre ktorého raz napísali scenár. A funguje to rovnako dobre, ako pri Tykwerovi. Paralelné montáže sú v S8 nakrútené dokonale, len trošku mrzí, že ide viac menej o variáciu stále na to isté. V tomto smere však pomáha, že postavy si stále viac uvedomujú čo sa deje, ale stále mám dojem, že sú predsa len trochu prihoretí a už dávno by mali razantnejšie riešiť stavy svojich myslí, v tomto prípade realitu. Celkovo zase spokojnosť, záverečná scéna je skvelý cliffhanger. ()

Necrotongue

Litova postava tentokrát zachránila epizodě třetí hvězdičku, jeho provázání se Sun mě fakt rozesmálo. Jinak jsem byl celkem zklamaný, měl jsem pocit, že se scénář nějak zasekl a předkládá mi stále totéž, jen v bleděmodrém odstínu. Nevšiml jsem si, že by v příběhu došlo k nějakému podstatnému vývoji. ()

johnsnow

Opäť epizóda založená viac na vyprávaní, ale zase pár zaujímavých prepojení (Rus a Indka a Černoch s Kórejkou) sú super a najviac funny je záver kde Indka odpadla asi preto lebo uvidela Rusove nádobičko. Taktiež pasáž černocha kde čmajzá gangom ruksak je celkom fajn a aj jeho rozhovor s Islanďankou, najviac top je ale Mexičan ktorý jednak teraz emočne vybuchuje a je to kurevsky vtipné a jednak jeho "akčná scéna" ktorá doslova až kopíruje Matrix  a vzdáva hold sestrám watchovským je perfektná. Jo a Nomi rozjebali byt čož neviem prečo ale začínam mať taký pocit, že náš cameo záporák v brýloch bude v pozadí ťahať za nitky. Policajtova pasáž (keď tu spomínam každého tak neopomeniem ani jeho) nič extra. ()