S více sensates ocitajícími se v ohrožení života, který jim jejich spojení často komplikuje, objevují novou schopnost, která jim poslouží jako dar důležitý k jejich přežití. (hansel97)

Anderton

V treťom dieli sme už dostatočne v obraze na to, aby dej mohol byť dynamickejší a veruže aj je. Finále je skvostne vymyslené a aj nakrútené, snáď sa mu ešte nejaký záver ľubovoľnej epizódy prvej série priblíži, respektíve ho prekoná. No a názov busu hochov z Nairobi Van Damme dostane v závere vtipný význam, snáď mal z tejto epizódy radosť aj samotný belgický herec...pardon, bojovník. ()

Necrotongue

Sotva jsem si postěžoval na průběh předchozí epizody, vylepšil mi třetí díl náladu. Konečně začínám mít dojem, že se postupně dozvím více o jednotlivých charakterech, navíc se poprvé projevilo opravdu pořádné propojení mezi jednotlivými postavami, což do budoucna slibuje zajímavý vývoj. ()

johnsnow

A už to ide. Tentokrát dostaneme slušný pokec Mexičanov, policajt pátra po akejsi slečne, naša trans-slečna je zachránená LTT ale je, no a v závere si naša Kórejka a černoch fajnovo zabojujú. ()