Sun (Doo-na Bae) se snaží přizpůsobit svému novému životu ve vězení, zatímco Capheus (Aml Ameen) se snaží svůj život změnit. Will (Brian J. Smith) a Nomi (Jamie Clayton) společně objeví informace, které by mohly změnit úplně vše. (hansel97)

Anderton

Dosť možno zatiaľ v mojich očiach najlepšia časť. Každopádne najdynamickejšia, pričom aj popri akcii sa dejové línie rútia celkom slušne vpred. Priaznivci Bullitovho prípadu si prídu na svoje, čaká nás naháňačka policajných áut s bicyklom a následne menším autom ulicami Frisca a ako obvykle aj veľké prekvapenie na záver. Dozvieme sa viac aj o tajomnej organizácii, na ktorú pri svojom pátraní narazila Nomi. Proste šlape to, dokonca aj romantická vsuvka amerického poliša a Islanďanky ma chytila za srdce. ()

Necrotongue

Znovu jsem sice udělil čtyři hvězdičky (hlavně za Nomin útěk), ale mám stále silnější pocit, že se každá epizoda dělí na dvě části, přičemž ta vztahová mě už fakt otravuje. Podstatné věci jdou často stranou, abych musel v každém dílu sledovat jak si dva chlapi vykusují obličeje. Fajn, Dani je z toho sice celá žhavá, ale mě to prostě prudí. Vlastně mi už vadí všechny ty ocumlávací scény, je jich příliš mnoho, a když jsem viděl jednu, viděl jsem už všechny, protože je to stále totéž. ()