Městečko Pines - Série 2

(séria)

jackalsc

Nebylo to špatné. Někdo tu sice nadává na ,,béčkového kašpara Jasona Patrica,, ale já myslím, že hraje to co má a hraje to dobře, holt každý nedostane roli jako Matt Dilon. Jsou zde opravdu nudné, nezajímavé momenty a občasné faily a zvrhnutí do jakéhosi hybrida WWZ, ale jsou zde i skvělé pasáže které dovysvětlují otázky, které si klademe od první série. Druhá sezóna to utla v dobrém momentu, ačkoliv nedosahovala zdaleka původních kvalit, tak jsem opravdu zvědavý na třetí sérii. Pokud se jí dočkáme. SPOILER ((Nejlepší je závěrečná satisfakce ve smrti toho vylízaného dementa Jasona :D) ()

zsn

Dvojka byla ještě lepší! Plná akce, dobrodružství, překvapení. Super seriál, těším se na trojku! Šla jsem do toho s nechutí, protože jsem si zase jednou náhodou prvně přečetla místní vesměs záporné komentáře a opětně se mi potvrdilo, že zdejší rádoby odborníci na filmy si zde akorát chladí žáhu svého neplodného života. Už nikdy si nenechám zkazit očekávání nebo se inspirovat místními, ve valném procentu stejně dětmi. ()

fabecc1222

Co se týče mysteriozní linky, tak tady už druhá řada neměla moc co nabídnout, jelikož všechny karty odkryla už v řadě první. Tím pádem se z druhé řady stalo rutinní drama, které se postupně zvrtlo v klasickou vyvražďovačku, kdy průměrně každý jeden díl padla jedna postava. Tím pádem se postupně obměňovalo i herecké obsazení, včetně hlavních rolí. No a završení je neřestí mnoha současných - předčasně zrušených seriálů, tedy neuspokojivé, bez finálního zakončení a uzavření všech dějových linek. ()

Anderton

Odmietnutie druhej série WP ako kritikou, tak divákmi je pre mňa veľká záhada. Možno je to aj tým, že som k nej pristupoval podľa ohlasov značne kriticky už od začiatku, aby som veľmi rýchlo pochopil, že mi nastolený štýl skrátka sedí a séria neobsahuje žiadnu časť, počas ktorej sledovania by som sa nudil. Dejovú vatu som nezaregistroval, nové sociálne rozvrhnutie na šachovnici bolo logickým výsledkom toho, čo Pilcher plánoval a to, že sa história iba vždy opakuje, je len ďalším logickým dôsledkom jeho nedokonalých plánov. Séria pripravila dostatočné množstvo dramatických situácií, zaujímavých flashbackov, námetov na premýšľanie nad súčasným svetom a nemal som určite problém ani s Jasonom Patrickom. ()

Stružák

Po parádní první sérii přišel průšvih. Ve druhý sérii se totiž nestane absolutně, ale absolutně nic. A když už to vypadá, že by se něco mohlo dít, scénáristi to nepochopitelně pohřbí (nebudu spoilerovat, o co se konkrétně jedná, ale těch případů je tady několik). Návaznost na první sérii existuje jenom tak na okraj, aby se neřeklo. No a ten konec, no ty vole... Škoda slov, na tuhle sérii chci hodně rychle zapomenout a Wayward Pines si pamatovat hlavně podle hodně dobrý první série. Dvojka je průšvih skrz naskrz. ()