TV spot

Gogo333

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 25 Dokoukáno: 0 Zahozeno: 6+1 _ Další tuctová americká komedie bez humoru. Každý rok jich aspoň deset najdete mezi novinkami a většinou ani nevydrží celou sezónu, stejně tomu tak je i tady, kde seriál byl zrušen po třech epizodách. 45% ()

KevSpa

Žádné překvapení se nekoná. Schematická komediální podívaná, která vás má hlavně zabavit a občas i pobavit. Těch skutečně vtipných momentů tu sice moc nenajdete, ale není to ani vyloženě trapné, což je u současných komediálních seriálů velké plus. Pilot - 60% --- 19.10.2013 - Seriál byl zrušen. ()

..Lucas..

Celkem nadprůměrný seriál, který toho ale nenabízí příliš nového. Ale možná je škoda, že byl po třech dílech zrušen, nějaký potenciál tam byl a Eva Longoria jako host potěšila. ()

Spooner

Pilot: Jedna z letošních komediálních novinek, která si zatím nezaslouží žádnou pozornost. Humor zde není prakticky žádný (pousmál jsem se jen jednou) a postavy jsou tak nesympatické a chovají se tak idiotsky, že vás z toho už za 10 minut začne bolet hlava. Když je osmnáctiletý kluk chytřejší a sympatičtější, než všichni dospěláci široko daleko, tak je asi něco špatně.40% Ještě, že tohle po právu skončilo po pár epizodách. ()