Pan Kaplan začíná vyhrabávat mrtvoly všech lidí, které kdy pro Reda zabila. Chce ho zničit. V retro záběrech vidíme mladou Kathy Nemec, což je pravé jméno pana Kaplana. Kathy najme Katarina Rostova, aby se starala o její malou dceru Liz. Kate se dozví o vztahu Katariny a Reda a také to, že si Red kvůli tomu myslí, že je Liz jeho dcera. Katarina je ale donucena utéct ze země a přenechá malou Liz Kate s instrukcemi, aby ji dala Samovi, který ji bude vychovávat. Kate se poté přestěhuje do Texasu, kde se zamiluje do Annie Kaplan. Jednoho večera přijde k Annie do práce naštvaný zákazník a začne střílet. Annie po střelbě umírá, Kate je zraněna lehce. Naštvaný klient pronese větu, že Kate je vlastně pan Kaplan. Poté, co se zotaví, Red ji najme, aby pro něj pracovala jako čistič a pomáhala mu chránit Liz. (TV Nova)

Jara.Cimrman.jr

"Po tom, co jsem nechala mrtvolu vykrvácet do záhonu tulipánů, aby se zrychlil rozklad, jsem ji zatavila do pytle a ten pohřbila pod hranici promrzání, aby se hrob během cyklů tání a mrazu nenadzvedl." Tak takovou chůvu by chtěl asi každý zabiják. I Red, který tentokrát FBI nikoho nepředhodil. Nicméně tohle je důležitý díl pro pochopení seriálu, dává věci do souvislostí a ukazuje, jak se z Kathy stal pan Kaplan. Jen ta zábava mezi rozřezanými těly trošku chybí. ()