Lindquist Concern je skupina placená bohatými korporacemi, která zabíjí vynálezce, protože jim hrozí, že by se tím kvůli konkurenci snižovaly ceny jejich výrobků na trhu. Pro Lindquist Concern pracuje muž jménem Silas, který je oficiálně zaměstnán na patentovém úřadě. A právě on zabíjí nevinné vynálezce. FBI ho ale nakonec vypátrá a zatkne. Red unese Kirkova lékaře a díky tomu zjistí, kde se Kirk nachází. Ukáže se, že je to léčka, a Red vyvázne jen tak tak. Tom předá Liz výsledky DNA analýzy, podle které je jejím pravým otcem Kirk. Liz to pak ukáže Redovi a řekne mu, že všechno, co jí kdy řekl, byly samé lži. (TV Nova)

Jara.Cimrman.jr

"Když nemůžou zabít vynález nechají firmu Lindqist zabít vynálezce." Téma vraždění autorů vynálezů, které by mohly snížit zisky mamutím koncernům mě hodně zaujalo, protože tohle se už nějakou dobu děje v docela velkém měřítku. A protože se mám rád, tak nikdy nevymyslím nic, co by mohlo lidstvu pomoci a raději se nechám pobavit od sympatického zabijáka s vynikajícím nápadem Silase Gouldsberryho, šéfky šéfa šéfa Resslerova šéfa Laurel Hitchinové nebo Reda squattujícího v kostele. ()

mcamino

Tato epizoda mě konečně bavila, to je ten starý Blacklist. Kromě závažných problému také na odlehčení kus osobního života a tak. Pátrání po Kirkovi v plném proudu a zvrat u Liz, když zjistí že Kirk jejejí otec. ()