Vyšetřovací tým FBI se snaží identifikovat ženu, se kterou se setkal Stadler. Red je informuje, že jde o Susan Hargraveovou. Ta se svým manželem vlastní korporaci, která oficiálně poskytuje bezpečnostní služby. Podle Reda je to soukromá vojenská zpravodajská agentura. Díky odposlechům vyjde najevo, že Susan měla provést jen únos Liz Keenové, nikoliv však její smrt. Zadavatelem této zakázky byl muž, v jehož jméně jedná právě Stadler. Protože Susaniny lidé únos pokazili a ona zemřela, nabízí Susan Stadlerovi jako omluvu, že se sejde s Reddingtonem a zastřelí ho. (TV Nova)

Jara.Cimrman.jr

"Nabízím Vašemu šéfovi olivovou ratolest. Pokud ji nechcete, ráda Vám ji vrazím do zadku." Scottie mě dost bavila a Redovo sjednávání schůzek s ní taky nemělo chybu. Navíc si přitom řešil další obchody a přitom mě dost zaujala žena žárlící na porno. To už je dost nebezpečné. Jak má být chlap věrný v takové době? To se ani nesmí vyspat se ženami, které ho o to požádají? To je přece neslušné odmítnout a já jsem slušný člověk. ()