Reddington upozorní FBI na podezřelé případy vražd, které podle něho spojuje působení samozvané skupiny, která si říká Féma. Navenek to vypadá, že zabíjí hlavně pedofily, kteří unikli trestu, ale postupně vychází najevo, že oběti mají společné praní špinavých peněz a Féma rekrutovaná z vykastrovaných pedofilů je někým zneužívána. Red je jako vždy o krok před FBI a brzy zjistí, že za vším stojí kardinál Richards. Elizabeth se v novém bytě rozhoduje, jak naloží se svým těhotenstvím, a přes Tomovy i později Redovy námitky dospěje k tomu, že zavolá do adopční agentury. Chce se svého dítěte vzdát. (TV Nova)

honajz

Herdek, kam se to sune? K rodinnému dramatu? Adopce? A do toho případ, který by mohl být zajímavý, kdyby byl líp podaný - zhruba ve stylu honičky v katakombách, ale pořád je to jen slabý odvar toho, co tenhle seriál tak drželo zajímavý a napínavý. ()

Jara.Cimrman.jr

"Féma čistí náš svět od Božích omylů." Oblafnutý soubor vykastrovaných pedofilů mě moc nebavil, ale úkolující pan Kardinál nebyl špatný. Zejména jeho rozhovor s Redem stál za to a poslední akce Fémy byla vyloženě vymazlená. Ovšem ty rodinné vztahy, svatba a adopce to trošku srážely. ()