Ministr Connolly otevřeně žádá agenta Coopera, aby zmanipuloval vyšetřování pumového útoku na ruskou sekci CIA i atentát na senátora Hawkinse. Snaží se z obou činů obvinit agentku Keenovou jako ruskou špionku. Když Elizabeth zjistí, že její krev je pozitivní na smrtící virus, snaží se odhalit, kdy ji agenti Spolku nakazili. Na záběrech z nádraží objeví původce viru Andropova, který ji přepadl. Elizabeth v jeho bytě najde informace o tom, že Cooperův mozkový nádor je také jen manipulací ze strany Spolku a Cooper je zdravý. (TV Nova)

Jara.Cimrman.jr

"Nemůžou dokázat, že jsem zločinec. Můžou to říkat, ale nebudu se tak chovat." Naivita agentek FBI mě baví. Tady se přece věří ve spravedlnost a vykonstruované obvinění nepřipadá v úvahu. Nebo jak je to? Mě tedy nejvíc potěšilo, jak se Máša vypořádala s panem ministrem, protože to bylo správné a tak to má být. Rovněž mě pobavilo drobné dovysvětlování některých epizod z manželského života Keenových, nedobrovolný sraz investigativců a zejména vyléčení agenta Coopera. To byl medicínský zázrak, díky kterému již nebudu ke svému lékaři chodit neozbrojený. ()