Liz zabije jedného z Garrickových mužov. Je spútaná a privedená pred Garricka, ktorý ju chce zastreliť pred Redovými očami. Red nalieha na Resslera, ktorého preberie z bezvedomia, aby mu oznámil kód na otvorenie nepriestrelnej miestnosti. Ressler mu heslo povie a Garrick má konečne prístup k Redovi. Ten je ale rád, že zachránil Liz život. Red je potom Garrickom odvezený na neznáme miesto. Tam ho navštívi muž menom Fitch, ktorý ho nechal uniesť, aby už nemohol spolupracovať s FBI. Keď odíde, zabije Garricka a utečie. Red zavolá Liz a povie jej, že sa teraz nejaký čas neuvidia a že si má dávať pozor na svojho manžela Toma. (TV Dajto)

Jara.Cimrman.jr

"Bůh ví, co všechno má v záloze v případě smrti." Tak to je docela sranda, když se mocní, kteří mají vliv, peníze a kamerový systém v každém pokoji, bojí i mrtvoly mazáka Reddingtona. Jinak se mi celkem líbila záchranná akce Redova týmu a uklízečky, kterou si okamžitě najímám na krytí zad. Jen mě už trochu nebaví čekat na to, pro koho to vlastně maká manžel Tom a co se stane, až si sundá ty trapné učitelské brýle. ()