Jara.Cimrman.jr

Když občas dojdu k názoru, že si zasloužím trochu utrpení, tak si pustím na pár minut Šlágr TV a trpím a trpím a pak doufám, že si těch 11 CD a 3 DVD v celkové hodnotě 29 Kč někdo koupí. Elektrický folkloreček je zkrátka poněkud mimo oblast mého chápání a tak jsem rád, že si z něj ogaři z Práglu zrobili prču. Ony jsou tedy mnohem vtipnější ty názory kritiků než samotné svíjení tvrďáckých Ebenů v krojích, ale mě to pobavilo a ve Velkých Pavlovicích se kvůli tomu méně vína určitě nevypije. ()

honajz

Tak on je to videoklip, nikoliv krátkometrážní film, že áno, Ale je to parodický, vtipný videoklip, který přesně dokresluje současné trendy udělat z lidové muziky výdělečnou elektronickou záležitost, která s těmi kořeny fakt nemá nic společného. dobře zahrané, nazpívané i natočené, i když ty výpovědi herců a zpěváků... no, čekal jsem zajímavější pointu než jen monokl. ()

corpsy

Za tú trochu samokritiky a ´´zdieľanie´´ tých ostatných ´´folklóristov´´, plus trapkoidný prednes v štúdiu. No proste, podarené. ()

Helmutek

Ebeni - to je komerce, synonymum byznysu, prodejnosti a podvodnosti. Něco jako Eva a Vašek. Proč to dělají, nebo o co jim jde - jako že jim ujíždí vlak?, nebo... nevim, fakt nevim. Jinak je to pěkný, má to atmosféru, a oni jsou si podobný, a... a to je dobře. Možná i nakonec bych si to sám rád pustil, kdybych si uvařil třeba meltu. ()

ClimbVibe

Skvělý song, který obsáhl "problematiku" tv šlágrů a podobných teleshopingových hrůz do vtipné zkratky. A klip parádní - zejména folklorní motivy, výpovědi účastníků a odjezd hvězd ze scény. ()