S pořadem Tečka páteční noci se do vysílání České televize vrací populární formát „late night show" se zajímavými hosty a živými vystoupeními pozvaných kapel a sólistů. Moderátorka Lenny Trčková přivítá osobnosti z oblasti kulturního a společenského života, sportu, nebo vědy a uvede vždy živá vystoupení kapel a interpretů, kteří už mají své stálé místo na hudební scéně, nebo o něj teprve usilují. V každém vydání však na diváky čeká dobrá společnost, kterou budou moci oslovit také prostřednictvím Facebooku, Skype, nebo SMS. (oficiálny text distribútora)

Tom_Lachtan

Tvařme se alternativně, řekli si v Brněnském studiu a tvářili se jako pudlík s řetězem kolem krku vrčící na zlenivělo dogu. Ignorujme cokoliv, co nemá něco společného s třemi vykřičníky, řekli si v Ostravském studiu a tak si děvčata a chlapci zazdili šanci být tím nejlepším na tečce. A co na to Pražské studio? Kdo ví, to je tak bezvýrazné, že mě ani nenapadá žádná nevtipná věc, ke kterému bych ho přirovnal. Tohle střídání tří studií je špatné, přitom se občas objeví zajímavé debaty i zajímaví hosté, jenže co je to platné, když každé studio dělá Tečku zcela jinak a ne natolik dobře, aby mi bylo jedno, které studio vysílá (to pražské většinou vypínám hned, například, u dalších záleží na hostech), nebo nedejbože abych si aktivně zjišťoval, kdy které studio bude vysílat a s kým. Anděl zůstal neporažen a drze se směje odkud si ze svého doupěte. ()

Flakotaso

Kdyby to pokaždé moderovali Martin Dušek a Adéla Elbel, tak si nenechám ujít ani jeden díl! :) Škoda, že ojedinělý a osvěžující výstřik nekorektnosti a rýpání byl klasicky udušen hned v zárodku...každopádně je skoro zázrak, že se v dnešní době ještě něco takového vůbec dostalo do vysílání. ()

igi B.

Až se mi chce zafňukat - "...zlatej Anděl!" . . . A víc nic. Každopádně jakási Lenny Trčková (to je ta >vyartěná< pipina, co si vytáčela ty internety telefönem když si fönovala hlavu - viz blablabla z 11.10. - a docela by mě i zajímalo, co ví o muzice a všech těch kulturních protagonistech vůbec, kteréžto se zde snaží moderovat, například ten jazz ji zjevně nebaví... - nepochybně v čé tečce veřejnostádní "výběrové řízení" roku, doufejme že má kolem sebe mraky vytrendovaných poradců!) si zjevně polepšila, no uvidíme co do roka a do dne... Já teda rači budu chodit v pátek na pitek na pivo. Do rocku. Do dna. Tečka. - - - - - (Sledovány první pátky za nudy v Brně z důvodu dechové choroby, hodnocení po šesté části 15., komentář zde odzívnutý jako druhý - 14.10.2013) ()

DžejPý odpad!

Možná jen prostě nejsem ten správný cíl... Na Anděla jsem se občas koukal a prostě to s ním pohodově plynulo. Na tohle jsem koukal poté, co se řešila "kontroverzní" Vanessa. Pokud je to pořad na zrychlení trávení, musel bych dát 5* Přitom hosté byli zajímaví (i když proklamovaných osobností bylo nanejvýš pár), ale dramaturg stojí za *************** ()