Komedie o studentském soupeření mezi peřejemi... Pod hrozbou, že bude vyhozen z Lepetomane University a souzen za sázkařskou činnost, věčný student Bob McGraw souhlasí s tím, že povede tým kolegů-studentů při meziuniversitním závodě gumových člunů. Má za úkol vyhrát alespoň jednu medaili... Na trati jsou nebezpečné peřeje, ale i nebezpeční lidé. Dějí se podivné věci. V boji o vítězství je dovoleno prakticky vše. Napínavá podívaná odhaluje nejrůznější špinavé triky a podrazy... (INTERAMA a.s.)

sandinista

No jo, opět jsem si vzpomněl na svá dětská léta, kdy rodiče na jedny Vánoce na počátku 90. let pořídili výplod nejmodernější techniky - video. A toto byl jeden z přibalených dárků. Pořád si pamatuju vůni-smrad obalu té kazety. A ten dabing - všechny postavy namluveny Pavlem Soukupem - mužské i ženské :-) V té době mi to ale nevadilo. Nyní jsem se na tento skvost americké kinematografi podíval v originále na YouTube a sexy závodění na divoké řece neztratilo nic ze svého lesku. A Tim Matheson se rázem stává mým oblíbeným hercem. Tento film doporučuju na shlédnutí všem těm, kdo má rád a vzpomíná na 80. léta, studentský život a jízdu na divoké vodě. původně viděno na VHS, nyní na YouTube ()

Xmilden

Film který jsem jako malý vlastnil na WHS. Ústřední písnička je neskutečná hitovka a naši hrdinové zkušení vodáci. ()

SOLOM.

I já se přidávám k těm, kteří si tuto americkou komedii pamatují (nostalgicky) hlavně z dětství. Když otec domů dotáhl JVC video, byli jsme se ségrou ještě malé děcka. Kromě pohádek se mu podařilo od známých sehnat i tento ujetý závod na gumových člunech, dabovaný jedním hlasem, kvalita obrazu hrozná – ale se spoustou srandovních scén a hlášek. Po letech se mi to podařilo sehnat i do kompu, takže jsem si to mohl vychutnat znovu. Sice jsem už z toho nebyl unešený, tak jako kdysi – ale bavil jsem se zase. Stephen Furst sice jako režisér stojí za hovno, ale jako tlustý Gonzer byl cool. Jennifer Runyon půvabná Jeff East ještě fešák. Dnešní mládež odkojená přiblblými teen komediemi nad tím už jen ohrne nos, ale pro mě to byla bomba. Navíc film vznikl v roce mého narození.70% ()

Farao607

Naprosto skvělá letní komedie kterou sme jaký malý hltali se ségrou a se sestřenicema vždy když jsme se sešli o letních prázdninách u babičky. Prostě skvělá. Nedávno jsem si jí sehnal znovu a i po letech mě bavila. Jediná možnost, o které vím, je buď v originále nebo dabované jedním hlasem. Dokonce jsem psal do všech hlavních televizí, jestli by to nemohli koupit a profesionálně nadabovat. Všichni mi odepsali že "uvidíme..., zajímavý tip... A tak". Takže z toho asi nebude nic, ale každopádně doporučuji všem ()