Slavit Silvestr na horách přijedou za Jakubem Šárka, Linda se Zuzanou i Richard s Adélou. Richard ráno zvedne Zuzanin mobil a oznámí Milanovi, že ruší v prekérní situaci. Milan si domyslí, že má Zuzana milence. Netuší, že je Zuzana na horách. (HBO Europe)

LachtanShows

Tím spojením několika dvojic dohromady na silvestrovský večer se konečně podařilo leccos vylepšit a mně po několika předchozích dílech nerostly při sledování facky na rukou. Stejně mě ale mrzí, že se seriál, který jsem byl před týdnem schopný sjet na jeden zátah, dokázal ve své druhé polovině tak pos*at. ()

Necrotongue

To bylo ale překvapení! Ve chvíli, kdy jsem se vzdal všech nadějí, přišli tvůrci zatím s nejlepší epizodou druhé série, poprvé jsem měl dojem, že se opravdu něco děje, dokonce ani Jiří Havelka mi nelezl tolik na nervy a Hynek Čermák byl samozřejmě opět skvělý, ocenil jsem hlavně jeho novoroční souboj na pěsti. ()

mira007

Snowborďáci II. bez Kotka a Mádla ( stejné exteriéry i interiéry)? Ne, tohle byl jen nejlepší díl druhé řady, ikdyž na díly té první to nemá. Nejvíc hvězd dávám za novoroční přání Čermáka Majerovi ( šel jsem smíchy do kolen) a pak za nahatý Slovenky ve sprše, polooblečené Slovenky ve vánici a letiště Václava Havla... poslední dobou zjišťuji, že mi stačí k velkému filmovému zážitku opravdu málo. ()