Politik Michele Spagnolo po mozkové mrtvici ztratí zábrany a neumí lhát. A to mu hodně rychle převrátí osobní život i kariéru vzhůru nohama. (Netflix)

allegria

Tenhle zdánlivě praštěný a možná trochu sentimentální film mě na konci pokaždé rozbrečí. Dívám se na něj čas od času znovu z několika důvodů: mám ráda italské písničky, film jimi nešetří. Mám ráda Itálii, italštinu a legraci. Ale hlavně mě - snad až trochu scifi utopický - konec pokaždé znovu nadchne a dojme. Tolik bych si přála, aby se to někdy někde - nebo raději všude - tak krásně vyvrbilo. ()

kolemjdouc

Já jsem se pobavila. Taškařice o třech dospělých dětech otce, který se jim po úrazu vymkl z rukou a stala se  z něj neřízená střela.Někdo dole připoměl Placida, kterého jsem kdysi sledovala v Chobotnici - nebo jak se seriál jmenoval.Jsou zde i herci, kteří perlili později v Profesorech....A nikdo nemá tak zmáknutou mimiku obličeje jako Italové. ()

p.a.douch

Takže já na rozdíl od kolegy gauchingmana vydržel celý film a docela mě bavil. Je pravda, že objektivně je to podle mě lehčí nadprůměr, takže bych měl dát tři hvězdy. Tu čtvrtou ale dávám za komisaře Cattaniho. Ten to urval a dodal tomu pořádnou šťávu. Hudbu k tomuto filmu nahrál Český národní symfonický orchestr vedený Janem Chalupeckým. ()

• Hudbu k tomuto filmu nahrál Český národní symfonický orchestr vedený Janem Chalupeckým. (p.a.douch)