Ocenění Primetime Emmy® Award je považováno v televizním světě za velmi prestižní, podobně jako Oscar ve filmovém průmyslu. Emmy oslavuje jedinečné pořady určené pro hlavní vysílací čas a nejlepší počiny každoročně odměňuje. Primetime Emmy® Award je nejvyšším oceněním v televizním průmyslu a vyjadřuje uznání za vynikající počiny mezi pořady určenými pro hlavní vysílací čas. Ceny se každoročně udělují v sedmadvaceti kategoriích a nezapomínají ani na mimořádné zásluhy. Slavnostní ceremoniál předávání Emmy je jednou z nejvíce vzrušujících a nejpestižnějších událostí v americké televizi a tato velkolepá zábavná show přitahuje miliony diváků po celém světě. Nominace na letošní 65. ročník budou oznámeny 18. července a samotný galavečer, plný kouzelné atmosféry a hvězdných umělců, proběhne 22. září 2013. (oficiálny text distribútora)

Ukážka z filmu 9

..Lucas..

Jedno z nejslabších předávání cen Emmy, co jsem viděl a možná i jedno z nejslabších předávání cen vůbec. Neil je sice dobrý moderátor, ale něco tomu chybělo. Nepřišlo mi to celkově tak vtipné, jako když třeba uváděl předávání cen Tony. Ale byl jsem rád, že jsem viděl několik mých oblíbenců a to především Jessicu Lange, která vypadala skvěle. Taneční čísla mě taky moc neoslovila, vzpomněl jsem si třeba na číslo s herci z Glee, Ninou Dobrev a dalšími, to bylo skvělé, ale tentokrát docela nuda. Ale musím uznat, že číslo s choreografy z So You Think You Can Dance a Dancing With The Stars se jim povedlo. Takže celkově průměr, doufám, že příští rok to bude lepší. ()

Splasher

[ SPOILER ALERT ] Potěšil double pro VEEP. No, na hlavní cenu to opět nestačilo, tam mají předplatné jiní. JLD opět vystřihla nejlepší děkovačku. [ /SPOILER ALERT ] ()

Laerry

Neil bavil jako vždy - jeho taneční vystoupení a choreografie k televizním znělkám - tohle už asi žádné další Emmy netrumfnou... ()

TroiMae

Funny at last. And pleasant. Moderátor byl mile vtipný, vtipný byl nápad s guerillovým moderováním (zapojit předchozí moderátory/y), vtipní byli předávající i držitelé a držitelky cen. Fenomenální děkovačka Merritt Wever ("Díky, díky… víte… už musím jít.") a Michaela Douglase za Liberace! (na Matta Damona v první řadě: "To je práce pro dvě ruce, chceš vršek, nebo spodek?") ()

Ramiraa

Neil tentoraz nezažiaril tak, ako som čakala. Celý večer pôsobil skôr nervózne, čo sa prejavilo na celkovej atmosfére. Napriek tomu ceremoniál nestihol veľmi nudiť a priniesol niekoľko nezabudnuteľných okamihov - predovšetkým skvelú choreografiu na motívy seriálových zneliek, nečakanú HIMYM vsuvku a dojemnú spomienku na Coryho Monteitha a Jamesa Gandolfiniho. A na záver to príjemne zaklincoval Michael Douglas s najzábavnejšou ďakovačkou. ()