Jason (Zac Efron), Daniel (Miles Teller) a Mikey (Michael B. Jordan) sú kamoši na život a na smrť. Spoločne sa flákajú a vymetajú bary na Manhattane. Keď Mikeyho opustí manželka, s ktorou chodil od vysokej školy, uzavrú spoločnú dohodu. Už nijaké zlomené srdcia a hlavne žiadne vážne vzťahy. Byť single je predsa úžasné! Ich plán vyhýbať sa záväzkom a dodržať za každých okolností prísahu nevernosti však nepočíta s jednou malou komplikáciou. Všetci traja sa nečakane zaľúbia! Jason do novej kolegyne Ellie (Imogen Pootsová), Daniel do dlhoročnej kamarátky Chelsea (Mackenzie Davisová) a Mikey dokonca do vlastnej ex-manželky. Keďže si však prisahali, že zostanú sami, každý z nich svoj vzťah pred ostatnými drží v tajnosti. Ako dlho im to však môže vydržať, keďže sú stále spolu? (TV JOJ)

ORIN

Detailní analýzou by se dalo krásně ukázat, jak tenhle film je absolutně nefunkční jako celek. Jednotlivé segmenty, které mezi sebou asi mají určitou míru kauzálnosti, jsou za sebe napasovány prostě jen proto, aby to vypadalo jako film (wtf sekvence procházek a klábosení na ulici s kafem v ruce dovedeny ad absurdum). Herci jsou k uzoufání špatní, postavy neskutečně ploché, jednotlivé scény nepůsobí ani trochu uvěřitelně a celý příběh je vlastně totálně mimo (hlavně Mikeyho linie). Asi to vypovídá něco o moderním, znuděném světě vyšší (střední) třídy. A právě, protože to bylo tak špatné, jsem se docela bavil a dávám dvě hvězdy. ()

javak810i

Překvapivě pohodová romantická komedie, což je jako režijní i scenáristický debut pro Toma Gormicana velmi dobré. Zápletka sice není dvakrát originální a najdou se i hluchá místa. Ovšem dívá se na to dobře a chemie mezi herci tomu dodává šmrnc. Zack Efron se snaží zbavit nechvalné "muzikálové pověsti" a docela mu to jde. Ovšem stejně jako v Need for Speed mě i zde mile překvapila roztomilá Imogen Poots. Nemůžu si pomoct, ale v něčem mi připomíná Scarlett Johannson. Takže? Za mě lepší 3* ()

kaylin

Nemůžu si pomoct, ale Zac Efron mě docela baví. V posledních filmech, kde jsem ho viděl a které byly komediálního ražení, mi to jeho hraní prostě sedí. Neotravuje mě, je vtipný a sálá z něj pozitivní energie, která je mi hodně blízká. I když se film v závěru zvrtne, ta cesta, která k němu vede, mě bavila. ()

Malarkey

Ta trojka v tomhle filmu na mě působila lehce namachrovaně, dokud jsem si na ně nezvykl. Hlavně teda Miles Teller byl pro mě lehce problémovej v některých názorech. Pak ale pochopil a to mi udělalo radost. Nicméně v rámci holek v tomto filmu jsem si říkal, že to zkusím ustát a uvidím, jak to dopadne. Následně proběhla řada hodně slušných hlášek a pár fajnových scén, což mě utvrdilo v tom, že tahle komedie je hodně fajn, ale zároveň to není nic světobornýho. Prostě ze života... ()

Lachtaan

Tuhle komornější romanťárnu já můžu. Efrona si oblibuji stále víc a víc s každým jeho příchozím filmem, Imogen Poots, kterou jsem si tentokrát nespletl s Emmou Roberts, to tady vyloženě slušelo a Jordana jsem si užil také mnohem patřičněji než fanoušci boxu v Creedovi. Ač mnohé That Akward Moment moc nezaujal, pro mou maličkost je to jeden z hrstky nejpozoruhodnějších romantických filmů posledních 5 let. ()

• Herci před začátkem natáčení odjeli na týden do Adirondackého parku a společně si četli scénář, aby spolu lépe ve filmu spolupracovali. (Mitin)
  • Zac Efron si chtěl tímto filmem zničit svou "Disney image". (Mitin)
  • Scénář byl přítomen v Blacklistu (seznam nejlepších nerealizovaných scénářů) roku 2010. (Hal_Moore)

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák

12.08.2015

Téměř neuvěřitelné se stává skutkem. Nejen že dostaneme celovečerní Pobřežní hlídku, ale vážně si v ní zahrají dva populární fešáci, kteří si úspěšně budují komediální kariéry. Jeden konec pláže bude… (viac)