Bachy

Možná pro někoho mladšího na první seznámení s tématem tou nejlehčí formou. Ale jinak dokument leze příliš po povrchu a používá hodně zvláštní metody. ()

ChArLeNe

Pre človeka zbehlého v tejto problematike dokument asi neprinesie nič nové, no myslím si, že je to dôležitý dokument na pochopenie, aké negatíva vytvára sloboda médií vo vnímaní žien v spoločnosti, ale aj tlak stereotypov na mužskú populáciu. Osobne mi dosť vadí jednostranné zameranie na kritiku anorexie v médiách, keď obezita je tak isto závažná. Propagovanie moletiek nie je riešením problému - ako teraz máme rôzne kampane v zmysle "real women have curves", na protest anorektickým modelkám. Toto jednanie iba viac podporuje myšlienku, že hodnota ženy je priamo úmerná jej vzhľadu. ()

R´Hell

Ženy si vydobyly volební právo, možnost studovat a získaly příležitosti, o kterých se jim v předchozích stoletích mohlo (většinou) akorát zdát. Přesto je mediální svět mění ve figurky plné klišé, kterým chybějí "mužské schopnosti". Ať už je politička, právnička, CEO nebo reportérka, první věc, která zaujme diváka je její oblečení a vzhled. Co víc od ženy očekávat? Proč se dobrovolně připravujeme o příležitosti, které by ženy mohly nabídnout, kdyby nebyly souzeny a podceňovány jen díky zažitým představám a předsudkům? ... Dokument nenabízí jiný pohled, než který všímavý člověk dávno objevil sám. I přesto pěkné 3*. ()