Crystal Wyattová sa stretne s vojakom Spencerom Hillom, ktorý sa vrátil z Vietnamu. Je ešte mladá, ale vzájomne sa priťahujú a zistia, že majú veľa spoločného. Spencer prišiel len na krátko, ale Crystal na neho stále myslí. Otec Crystal zomrie a jej mama, ktorá ju nikdy nemala rada, je voči nej krutá. Po mnohých rokoch znásilní Crystal jej švagor, Crystal vezme do rúk zbraň jej otca, aby švagra zabila, ale jej švagor náhodou zastrelí jej brata a Crystal utečie z farmy do San Francisca. Tu sa preslávi ako speváčka. Opäť sa stretne so Spencerom... (STV)

Aldehydek

Po pár minutách jsem měla pocit, že ten film nikdy neskončí.. Bylo to dlouhé, nudné a přeslazené. A pro mě osobně je celá zápletka naprosto nepochopitelná. "Kelly" mě štvala, od začátku do konce. Jedna hvězda za postavu Elizabeth, která mi byla nejbližší, za manžela její sestry a za manažera "Kelly", kteří jí ukázali, že život není jen růžovej a fér.. ()

Triny odpad!

Člověk ráno vstane, pustí tu bedýnku s pohybujícími se obrázky a vybírá mezi seriálem o rodině věřících a jejich moralizujícími řečičkami a mezi neznámým filmem se známou tváří ze seriálu z dětství.. vybrala jsem si film s "kelly" - těžko říct, esli to byla chyba (druhé zmíněné dílo také není žádná výhra).. Každopádně film naplněný patetickými gesty, dialogy tak umělými, že by každá petka mohla závidět, a dějem, který by se snad jen těžko mohl stát rozhodně nepatří mezi filmy, které bych vyhledávala.. ()

Lyli

Na tenhle film si pamatuju z dětství. Ty vzpomínky byly vlastně dost matoucí, protože jsem žila v tom, že je to fajn film. Uf! Dneska jsem asi víc cynická, protřelá a nejspíš drobet feministka, protože tomu vůbec nerozumím. Byla spousta věcí, které jsem během těch 2 hodin považovala za totální wtf momenty, a které bych tu mohla vypisovat, ale raději to neudělám. Prostě beru, že jde o slaďák, který se ani jinak tvářit nechce. Jen jsem možná měla zůstat u vzpomínek a znovu se do toho nepouštět. ()