Agentúra: I možné je nemožné

(TV film)
  • Česko Agentura: I možné je nemožné (viac)

32letá Lili David je svobodná matka dospívajícího syna. Její vlastní matka je aktivní cyklistka přezdívaná Ma Dalton. Ale v Lilině životě je všechno špatně: žádná práce, žádné peníze. Sophie, macecha jejího syna, nabízí Lili práci v luxusní společnosti poskytující „životní služby". Je to magická práce, která se skládá z plnění všech potřeb a tužeb: najít soukromý tryskáč k okamžitému použití, zorganizovat svatbu pro pár středního věku, najít Michaela Jacksona pro oslavu narozenin, pomoci finančnímu magnátovi shromáždit jeho dlouho ztracenou rodinu pár dní před jeho soudem, ... Seznam požadavků je nekonečný, příznak stále mocnějšího víru naší konzumní společnosti. Stejně jako novodobá víla plnící přání ze sebe Lili David vydává to nejlepší a zdá se, že vše dobře drží v rukou ... všechno, tedy až na Marca, stydlivého ex-milence, který prošel proměnou v playboye, a teď se v jejím životě po 5 letech objeví ... jako její kolega! (oficiálny text distribútora)

Rex Mundi

Taká milá, láskavá, neškodná francúzska komédia s poriadnou porciou romantiky. Nechýba jej typický ľahký francúzsky humor ani šarm, preto jej doprajem pekné 3*. ()

ostravak30

Docela svěží komedie, která je neprávem tak nízko hodnocená. Jistě, znám lepší komedie, tím spíše v zemi s takovou komediální tradicí a historií, ale na druhé straně, herecky je to povedené, scénářem také a hlavní herečka je sympatická. Děj je místy trochu naivní, na druhé straně konec vás z naivity rychle vyvede. Takže půl na půl. Tohle je film přesně na tři hvězdy. Méně by byla chyba, na čtyři chybí víc kvality. Ještě bych přidal solidní hudbu. Film, u kterého se nebudete nudit, má spád a problémy jsou vyřešeny vtipně. Já ještě oceňuji, že snímek, ač jen náznakem ještě paroduje některé slavnější filmy. Zkrátka máte to za tři a to je tentokrát hodně spravedlivá trojka. ()

JANARYBA

Pokud nemáte zrovna chuť na další depresivní film s nejasným koncem, nebo většinou i bez konce, vřele doporučuji tuto milou, nenáročnou francouzskou komedii, která je tu dle mého názoru neprávem podhodnocená, chybělo něco málo a klidně bych dala plný počet bodů - a co jednu hvězdu teď přidám..... Na IMDb má momentálně 65% ()