Roxana Orlac, slavná houslistka, nemůže po hrozné nehodě hýbat rukama. Zdá se, že tím její kariéra virtuózky skončila, dokud jí profesor Christansen nenabídne transplantaci nových rukou. Co jí však neřekne je to, že tyto ruce patřily ženě, která zavraždila své vlastní dítě. Když se začnou dít nevysvětlitelné události, po nichž následuje vražda v Roxanině blízkosti, začne se Rosana zajímat, zda její nové ruce nemohou páchat trestné činy, o kterých ona neví. Policejní kapitán Almeida, který má vyšetřování na starosti, se zamiluje do Roxany, ale ta zůstává hlavní podezřelou. Je možné, aby Roxanu nutily její ruce dělat hrozné věci, kterých si není vůbec vědoma? Nebo se stala obětí nějakého strašlivého spiknutí? (oficiálny text distribútora)

Atrejka1

Teda pardon, ale dlouho jsem neviděla kravinu, která si hraje na drama, vznikne z toho vlastně horor (podobně jako Homer a jeho tupé) a ještě k tomu je to tak neuvěřitelně hloupý...prej spiknutí :-D jedna hvězda za kapitána Almeida. Je to švihák :-D ()

Snorlax

Musím si na Setbona dávat pozor a vyhýbat se jeho filmům. Jsou divné, tento byl i hloupý. Naprosto idiotská zápletka, k tomu podivné milostné tokání vyšetřujícího policisty, v němž se skloubila láska ke klasické hudbě s tou k jazzu, schopnost všeho a vždy. ()