30 Seconds to Mars: From Yesterday

(hudobný videoklip)
Hudobný / Krátkometrážny
USA / Čína, 2006, 13 min (Special Edition: 6 min)

Píseň rockové skupiny 30 Seconds to Mars. Vyšla v roce 2005 jako součást alba A Beautiful Lie. Je to vůbec první americké hudební video, které bez cenzury ukazuje záběry z Čínské lidové republiky. (Jocker94)

LilyDeLarge

Joo, joo, tohle byl ještě starej dobrej Leto, kterýho jsem skoro až uctívala. Co si budeme namlouvat - tenhle klip je prostě nejlepší, co od něj kdy vzniknul aneb Leta jsme měli rádi do dob než se začal do všeho s*át a zkamarádil se s tím arogantním idiotem jménem Kanye West. O tom ale jiná. I když má tenhle klip 13 minut, tak se na něj člověk vydrží dívat i několikrát po sobě! ()

corpsy

Uznávam, že v na tomto jednom z najdrahších ( ak nie najdrahšieho ) videoklipov v histórii, sa mnoho ľudí nadrelo, ale prišlo mi to trochu ako zbytočné. Som krutý, ja viem, ale pocity neovplyvníte. ()

• Kolem písničky je spousta spekulací o čem doopravdy je. Někdo říká, že jde o zpověď vojáka, jiní mluví o Bohu a jeho stvoření světa, nebo o útěku od problémů. Ve skutečnosti jde o téma reinkarnace, o které 30 STM sepsali i ideologii a v bookletu v sekci „Thank you“ se zmiňují mimo jiné i o Buddhovi. (Ice123)