30 Seconds to Mars: The Kill

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2006, 6 min

Druhá píseň druhého alba skupiny 30 Seconds to Mars A Beautiful Lie. (Jocker94)

Carol Pifková

Klipy veľmi nerada hodnotím, ale rozhodla som sa, že ohodnotím teda aspoň jeden od 30STM a rozhodla som sa pre The Kill pretože je to moja prvá pesnička, ktorú som od nich počula a ktorá sa hneď stala mojou najobľúbenejšou aj hlavne kvôli klipu. Milujem ju proste. A niet lepšieho pocitu ako si niečo tak úžasné vypočuť aj naživo. ()

kingik

A víc hvězdiček nedám, protože až takovou důvěru a obdiv tahle mrdkokapela ode mě nemá. V podstatě ji hned vypínám jen co se někde její leader Jared Mrdko objeví. Tohle je jediná od nich poslouchatelná písnička, ale když Mrdko zařve na chodbě ten refrén, tak je to na rozšlapání hlavy. Zkrátka nemíním s touhle kapelou ztrácet čas. "The Kill" je přesně to snesitelné čím se proslavili a pak jen opruz po všech směrech. Další jejich hudební tvorbu nehodnotím, protože by to bylo za odpad. Mé hodnocení: 60% ()

• Pod klipem je jako režisér podepsán sám frontman kapely Jared Leto, avšak pod pseudonymem Bartholomew Cubbins. Jedná se o fiktivní literární postavu, kterou Leto v žertu předhodil novinářům s tím, že jde o dánského albína. (figgo jr.)