Neilshap pariseu

• Južná Kórea 네일샵 파리스 (viac)

Hong Yeo Joo měla příležitost, aby její novela vyšla jako kniha, ale ta jí utekla mezi prsty. Chce tedy všem ukázat, že dokáže napsat skvělý příběh. Na radu své kamarádky hledá charaktery pro své postavy ve skutečných lidech a dokonce se jí podaří narazit na zajímavého člověka. Je to Alex, který pracuje v nehtovém studiu Paris. Aby mu mohla být nablízku a dozvědět se o něm více, nechá se ve studiu zaměstnat, ale problém je v tom, že tam pracují pouze muži, takže se z ní musí stát mladík. Kromě Alexe se jejími novými kolegy stávají i Kay, který je vůči ní velmi podezřívavý, a roztomilý Jin, a ona má tedy možnost sledovat nejen Alexe, ale i to, jak všichni pomáhají svým zákaznicím nejen s péčí o nehty, ale také s jejich problémy. (andiek05)

andiek05

Hodně jsem byla zvědavá na Thundera a musím říct, že s herci jsem byla naprosto spokojená, ale po obsahové stránce … Bylo to pěkné a zajímavé, ale něco mi tam chybělo. Dokonce mi to připomínalo You´re Beautiful nejen tématem (dívka převlečená za mladíka), ale i některými scénami. A přiznávám, že přestože postava Alexe byla nadmíru sympatická a všechno, tak jsem doufala, že hlavní hrdinka bude nakonec s Kayem, ale neprozradím, jestli se tak stalo nebo ne :-D ()

Moiraine odpad!

Z celého toho seriálu mám pocit, že je to hodně špatná reklama na falešné nehty. Navíc 10x45 minut je na reklamu sakra hodně. Scénáristovi bych až do konce života zakázala činnost, protože tenhle paskvil je něco neskutečného. Celkový příběh je vyloženě stupidní a ta závěrečná pointa mě srazila do kolen - mizérii předchozích devíti dílů to jenom podtrhlo. Navíc i z těch epizodních příběhů mi šla hlava kolem. Úplně nechápu, proč měli všichni neskutečnou potřebu jim v tom salónu dovykládat všechny svoje problémy. Co se postav týče, tak jediný, kdo mi byl sympatický, byl Kay, ale tomu bohužel taky někdy v druhé půlce emigroval mozek (taky se na to asi nemohl dívat). Jinak hlavní hrdinka a její kamarádka byla opravdu dvojka - slepice, co nevědí, co vlastně chtějí. Nějak jsem se nemohla zbavit dojmu, že Bunny je kluk, co se převlékl za holku, co se převlíkla za kluka (což v jedné epizodě došlo až ke klukovi, co se převlékl z holku, co se převlékla za kluka, co se převlékl za holku…). Karu jsme nikdy moc nemusela, ale po tomhle budu proti jejich lead singer vyloženě zaujatá. Pak je tu Alex - pan dokonalý, který nemá jedinou vadu, snad jen kromě toho, že nerozezná lepidlo od kafe, dokonce podle rukou pozná jakoukoli nemoc, kromě toho, když kouká na ruce holky převlečený za kluka, protože to mu nedojde. A Jin tam podle všeho měl být za roztomilého, ale místo toho působil spíš rušivě. Kdybych na to měla koukat v kuse, tak to nedám, ale takhle jsem vždycky zahlédla, že vyšel nový díl, tak jsem si ho tak nějak z povinnosti pustila (tady proti mně pracuje moje vlastní podvědomí, protože mám potřebu ukončit, co jsem začala, a každý týden nový díl nenechal zapomenout, že tohle ještě skončený nemám), protrpěla a vypnula. Oproti obvyklému doporučení, bych chtěla upozornit, že tentokrát se jedná o čisté varování, protože u Nail Shop Paris se jedná o pomstu na divácích. Jenom bych chtěla vědět, co tak strašného jsem provedla, že se na mě tahle kletba snesla. ()