Yeonaejojakdan : shirano

• Južná Kórea 연애조작단 : 시라노 (viac)

Gong Min Young pracuje pro seznamovací agenturu, která ale nepracuje podle jejích představ, protože lidi škatulkuje. Když se na ni obrátí jeden zamilovaný muž, rozhodne se mu pomoci na vlastní pěst. Všechno vypadá nadějně, ale vybraná dáma se nakonec rozhodne pro někoho jiného. Min Young následně zjistí, že nešlo o náhodu, ale o promyšlený plán agentury Cyrano, která pomáhá zamilovaným. Min Young nakonec odejde ze svého původního místa a stane se členkou týmu Cyrano, ve kterém již je vedoucí Seo Byung Hoon, Moo Jin a Ah Rang. (andiek05)

springtime

Možná to není dorama na kvalitou na plný počet, ale u mne ano. Bavila jsem se, romantiky tak akorát. Jen ty poslední dva díly byly už trošku přepálené, ale to mi na výsledném velmi pozitivním dojmu nijak neubralo. Taková pohodička. ()

Pethushka

Milý a nenáročný seriál, u kterého jsem si dokázala perfektně oddychnout. Nevím, jestli to bylo tím, že jednotlivé díly byly kratší než je v Koreji zvykem, ale strašně rychle mi to utíkalo a jeden díl mi nikdy nestačil. Tím, že se tu vystřídalo několik známých tváří, to bylo ještě pestřejší. Potěšil mě zejména Yu Gong a Lee Yoon Ji. Výbornou roli tu dostal i Lee Kwang Soo. Hlavní dvojice se k sobě moc hodila a to jejich oťukávání mě vyloženě bavilo. Skvělá jednohubka. ()

CaveRnDish

Nadprůměrný seriál s nápaditou a vtipnou "seznamovaci" linkou. A s bláznivou a téměř nepochopitelnou gangsterskou linkou - která je naštěstí jenom okrajová a příliš neruší). Co potěší je spousta známých herců, a i takových, kteří se jen občas někde mihnou (Ha-nui Lee). ()