Liv a Maddie

Komédia / Dráma / Rodinný
USA, (2013–2017), 31 h 20 min (Minutáž: 22–25 min)

Tvorcovia:

John D. Beck, Ron Hart

Dove Cameron, Joey Bragg, Tenzing Norgay Trainor, Kali Rocha, Emmy Mattingly, Shelby Wulfert, Benjamin King, Jessica Marie Garcia, Ryan McCartan (viac)

Seriál začíná ve chvíli, kdy se teenagerovská dvojčata Liv a Maddie po čtyřech letech strávených odděleně, opět setkávají. Zatímco Liv je populární televizní hvězda, které právě skončila ve své show, Maddie je vynikající studentka a fenomén školního basketbalového týmu. Popularita Maddie začíná pomalu stoupat, ale vše se změní ve chvíli, kdy se do města a na střední školu ve Wisconsinu triumfálně vrací Liv. Teď, když jsou sestry opět spolu, se musí naučit, jak se vyrovnat se středoškolským životem, poťouchlými bratry a vzájemnými rozdíly. Celé to ještě zkomplikují jejich rodiče, kteří oba vyučují na škole, do níž dívky chodí. (oficiálny text distribútora)

HiddenDragon

Pote, co jsem videl nejhorsi soucasny disneovsky pocin s nazvem "Violetta", musim i tehle "sourozenecke" kravine dat aspon jednu hvezdicku, protoze natolik silena jak zminena argentinska telenovela neni. Cameronova sama o sobe je trochu mimo muj vkus, a videt ji ve dvojroli je vazne zahul, ale se zatnutymi zuby se to da. Fory jsou v naproste vetsine ale trapne a opet zde studio prezentuje svuj uchylny stredoskolsky vzor, ktery nemuzu vystat. Jestli se takhle opravdu decka bavi, tak potespanbu. A doufam ze jim v dospelosti dojde, jak pusobili stupidne. Navic "Liv a Maddie" zavadi jakysi vzor "psychiatricke terapie", kdy jednotlivi clenove rodiny mluvi obcas samostatne na kameru jak v takovych tech hodnocenich v ruznych "reality show" - vysvetluji, co udelali, na co mysleli apod. Mozna originalni na podobny typ serialu, ale hodne svihle. ()

unclejack

Hlavnou hviezdou tohto seriálu - keby ste to náhodou nespoznali - je Dove Cameron. Hodnotenie seriálu teda závisí od toho,akým dojmom na vás táto slečna pôsobí - ak si myslíte, že hrá chabo a jej stvárnenie či už Liv alebo Maddie má daleko do akejkoľvek definície slova divácka sympatia, vitajte na mojej lodi!!! Na druhú stranu, zvyšok castu hrá ešte o dve triedy horšie - zvlášť rodičia, ktorí nepôsobia prirodzene v žiadnej situácii, okrem toho majú aj hlúpo napísané postavy. Pripočítajte dvojicu bratov z ktorých je jeden povrchný pozér s mierne sebazhadzujúcimi hláškami - Joey Bragg - a druhý akýmsi slabším odvarom Gabea Duncana. Fádny scenár, absencia vtipných momentov, neskutočne hlúpe vedľajšie postavy, nezaujímavá hudba - Disneyho podpriemer, ktorý nemá k odpadu daleko. ()

kerkulka

má to své momenty, ale jinak je to pro změnu stupidita na entou.. mezi disneyovskými seriály je však toto klenotem - asi tak, jako brambora v kusu hnoje.. brambora však není úplně k zahození a něco se z ní vykřesat dá, tak alespoň ty dvě jiskry naděje... ()

anousek

docela dobrý seriál, i když je občas až moc stupidní. Navíc se ta rodina chová jako kdyby se dělili o jeden mozek. Jinak v pohodě. Občas se i zasměji ale není to nic originální. Dvojčata ale každá jiná. Jedna je slavná a je ráda středem pozornosti a druhá je stydlivá a sportovní. Kolikrát tohle téma ještě zpracují než to bude ubohé. ()

viky13

Vcelku průměrný Disney produkt s velkým dějovým potenciálem, který kazí dětinské až trapné gagy. Jediné co mě při sledování rozčiluje je do očí bijící fakt že celá rodina je poskládaná s hispánců a snědých lidí zatímco se mezi nimi promenuje Dove Cameron se svou platinovou hřívou a pletí bílou jako alabastr..( mimochodem je to asi jediná blondýna která se kdy v seriálu mihla ) ()