Miss desetiletí byla klasickou soutěží krásy jen s tím rozdílem, že v ní soutěžily krásky, které v předešlých obdobích vystoupaly na stupínky pro vítěze. Výsledkem bylo vyhlášení nejkrásnější dívky desetiletí. (Paity)

Paity

Skutečně pochybuji, že jsme takovou soutěž potřebovali. Dnes už je situace také jiná. Pro jistotu máme dvě soutěže miss a snad i dvě soutěže pro nejkrásnější maminku. Jsme holt banánová republika. ()

ForGump

Tento nejsledovanější pořad Novy všech dob už jen tak něco neporazí a ač podle všech šlo samozřejmě o příšernou estrádní taškařici koukalo se na ní od 4let+ 5 184 000 diváků. Což byla více jak polovina republiky. No zajímavé. ()

• Jedná se o nejsledovanější pořad televizní stanice Nova až do roku 2009. (Paity)
  • Miss desetiletí sledovalo 12. října 1997 podle ATO Mediaresearch přes 80 procent diváků, kterým bylo 15 a více let, tedy celkem 4 miliony 727 tisíc lidí. Mezi diváky od 15 do 54 let byl podíl sledovanosti 83 procent, tedy 3 miliony 187 tisíc. Na Nově šlo o nejsledovanější pořad od června roku 1997. Právě tehdy totiž stanice začala měřit sledovanost peoplemetry tedy elektronickými zařízeními přímo v domácnostech. (Paity)