JohnMiller

Raz za čas si úplne náhodne vyberiem nejaký film. Obvykle je to taký, na ktorý by som pravdepodobne nikdy nenatrafil. Bolo to aj v tomto prípade. Tento dokument síce svojou štandardnou formou vôbec nevytŕča z davu ale obsahom celkom prekvapil. Ide o klasické rozhovory známych osobností ktoré nadšene rozprávajú o ústrednej postave dokumentu. Nebolo by na tom nič divné, nebyť samotného dokumentovaného. Až po nejakom čase som si uvedomil, že Iceberg Slim bol skutočný pasák prostitútok. Sedel vo väzení, dokonca z neho aj ušiel, bol závislý na heroíne, a potom keď sa z toho ako tak dostal , začal písať o svojich zážitkoch bez servítky. Šokovalo ma to obsahom a rozhovormi slávnych osobností ako Snoop Dogg, Bill Duke či dokonca Chris Rock ale formou to bolo rovnaké ako hociktorý iný dokument od History Channel. Preto tie 2 unudené *. ()

APLSMLS

Klasicky rutinní dokument o životě duchovního otce americkýho pasáctví a klukovskejch snů všech Ice-Ts, Snoop Doggů, Too Shortů a Lil' Flipů tohohle světa (přestože Iceberg od toho prej chtěl odrazovat). Ale nezapomínej - It's hard out here for a pimp & pimpin' ain't eazy. ()