Michael Jackson: Remember the Time

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 1992, 9 min

Společný projekt Michaela Jacksona a Eddie Murphyho, odehrávající se ve starověkém Egyptě. (Jocker94)

Marek1991

Z časti film, z časti klip na pieseň podľa mňa, no dali si na ňom záležať. Aj keď veľmi nemusím niektoré priam homosexuálne prvky od Jacksona, treba uznať, že je to príjemná pieseň a kúzelný klip. ()

corpsy

Milí tridsiatnici, predstavte si, že sedíte pred vyše 20timi rokmi oproti TV prijímačom a sledujete MTV ( alebo nejaký iný západný kanál ). Eddie Murphy, Iman, Magic Johnson, celá tlupa vtedajších hviezd sa pred vašimi očami odovzdáva klipovo uvoľneným výkonom. A na tom všetkom unikát Michaela Jacskona. ()

majo25

Bohužial videoklip je dobrý až do doby, kedy sa objaví práve Michael, potom je už len ničnehovoriaca zmes tanečkov, slabšej pesničky a nudnej choreografie. ()

Martin741

Tak hlavne King of Pop ma dotiahol k studiu Starovekeho Egypta ... myslim si, ze i samotny Dzexn bol fundom starovekych Egyptanov, Eddie Murphy sa snad narodil na to, aby hral ako faraon : 100 % ()

• Jedná sa o jeden z najdrahších videoklipov histórie, cena zaň sa vyšplhala na 6 miliónov amerických dolárov.
    (Raccoon.city)
  • Jeden z mála videoklipov, kde je vidieť Michaela Jacksona sa bozkávať. (Raccoon.city)
  • Vo videoklipe sa objavila aj vtedajšia hviezda NBA - Magic Johnson. (Raccoon.city)

Zemřel americký režisér John Singleton

Zemřel americký režisér John Singleton

30.04.2019

Ve věku 51 let zemřel americký scenárista a režisér Daniel John Singleton. Jeho filmovým debutem byl snímek Chlapci ze sousedství s Laurencem Fishburnem a Cubou Goodingem Jr., za který byl nominován… (viac)