30 Seconds to Mars: Hurricane

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2010, 13 min

Hudobný videoklip americkej rockovej kapely 30 Seconds to Mars. Pieseň Hurricane je súčasťou ich tretieho radového albumu "This Is War", ktorý vydali v roku 2009. (MM_Ramone)

OliverCZ

Z tohoto klipu se dají usoudit dvě věci - a to že je 30STM neskutečná kapela vytvářející skvělou hudbu a Jared Leto multi talentový umělec a né jen bezduchý zpěvák. To, co zde vytvořil je opravdu skvost mezi klipy. Těší mě, že Jared přenáší svojí originálnost i na klipy a písně kapely, což posouvá kapelu stále dál a dál, už se těším na další tvorbu. ()

Pavlínka9

Jedna z mých nejoblíbenějších písní od skupiny, kterou poslouchám již 11 let :) A ten klip je precizní :) Když sledujete jako já, vývoj a klipy 30STM, tak Vás jen ohromí, jak Leto dokáže vytvořit pokaždé lepší a lepší situace a smysluplné scény, které Vám někdy vyrazí dech :) Shannon a jeho krátká scénka s ženou v místnosti u dveří ;) Pro mě nejlepší část klipu ;) ()

cervajzik

Hudební videoklipy na ČSFD nepatří, obzvlášť když se jedná veskrze o tříminutové odpady, jejichž hodnocení zachraňuje pár fanoušků interpreta dajících pět hvězdiček bez ohledu na kvalitu klipu. Toto je snad jediná výjimka, kde se zařazením do databáze souhlasím, protože Hurricane je skutečně velkolepé dílo, které má v necenzurované verzi téměř čtvrt hodiny. Stojí za to vidět opakovaně. ()

l.enik.c

Tak nějak si myslím, že zde Jared Leto poodhalil svoji pravou tvář, protože i na základě jeho filmografie jsem vždycky tvrdila, že ten člověk nebude úplně normální. A ani mě nepřekvapuje, že si tak notuje s Terrym Richardsonem (velmi zvláštní fotograf), který se mimochodem objevil i v tomto videoklipu. Ale co na tom, přesto ho obdivuji jako všestranného umělce. Jeho videoklipy, resp. videoklipy Bartholomewa Cubbinse, mají ve většině případů nějakou myšlenku, přestože někdy ji není úplně snadné odhalit, jako třeba v případě Hurricane. Oproti 99% videoklipů, které se dnes pouští do světa, mistrovské dílo. ()

• V klipu se objevila modelka Natalie Loren, která hraje také v klipu "Up in the Air". (Kájulka)