JamesSi

Krátký animovaný seriál o dospívání a snaze se dostat z malého amerického zapadákova. Hrdiny seriálu je "ve všem zcela průměrný" Chad a jeho kámoš a "školní klaun" Chris Novak. Nečekejte nějaké velké přehnané scény typu South Park. Vtipů je tu méně, ale navození atmosféry je tu dobré. Celý seriál je takový "běžný" a to je na něm nejzajímavější. Animace je jednoduchá ploška, která vypadá jako udělaná ve flashi, ale je to funkční. Nejde však rozhodně o nejlepší animaci a nedá se srovnat s jakýmkoliv seriálem od CN či jiného podobného kanálu. Jedna z věcí, kterou bych kritizoval je postava otčíma Chrise - Terryho, která byla pro mě naprosto nepochopitelnou karikaturou a nevím o co se s ní tvůrci snažili. Skoro působila jako pokus o "comic relief". Jinak jsem však dost spokojený a některé epizody jsou fakt dobré. 7/10 EDIT: Také je zajímavé, že tam občas mluví dost slavní dabéři - Chrise mluví Justin Roiland z Ricka a Mortyho a Chadova otce Wayna John DiMaggio z Futuramy a z Času na Dobrodružství. ()